Forum do Orędzia (mi.n. ) z z 13 XI 2019 o broni i innych sprawach

https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/11/30-31-x-2-xi-10-13-xi.html


 1. Anonimowy13 listopada 2019 13:17
  ObjawieniaOlawskie.pl

  Panowie Bracia,
  choć komentarze miały być o Elekcji, to jednakże Słowa Pana Jezusa jak zawsze i zaskakują i każą myśleć. To do mężczyzn są słowa o broni, tutaj nie możemy się wymawiać. Jeśli ktoś chciałby broń palną bez pozwoleń a bardzo potężną, to będą to oczywiście rewolwery czarnoprochowe. Najbardziej polecany Remington 1858, a na drugim miejscu Colt Army, obydwa w kalibrze .44 cala. Każdy czarnoprochowiec byłby dobry, ale te dwa szczególnie byłyby polecane. Co do maczety – to taka tania szabla! Bojowo było coś takiego, jak półszabla, ale maczeta jest nawet od półszabli groźniejsza. Można od biedy kupić w sklepie ogrodniczym to się nazywa zazwyczaj karczownikiem, lecz wymienię solidniejsze modele. Maczeta (łącznie z rączką) winna mieć około 60cm, lub więcej. Ważne jest, żeby miała pochwę, bo nie jest tak łatwo zrobić pochwę do maczety.
  Jako polecane maczety (koszt około 70zł plus koszty wysyłki), które reprezentują pewien poziom byłyby maczety firmy Joker – są różne odmiany, ale chodzi o to, że trzymają poziom jakości stali, tylko patrzmy, żeby miała tę długość około 60cm.
  Może jeszcze przypomnę, że było poprzednie Orędzie o posiadaniu broni, stąd obecne de facto jest jego przypomnieniem:

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2018/06/6-vi-2018-cz-2.html

  Taką replikę broni dziecko możesz mieć, prawdziwą szablę polską, dobrze naostrzoną.
  - Ale czy to Panie dobre, ja, Twój sługa? A jak taką bronią zadałbym ranę komuś, może śmierć?
  - Taka broń w dzisiejszych czasach będzie służyła jedynie do obrony i nie będziesz jej przecież wynosił z domu, chyba żebyś się ćwiczył we władaniu szablą. To możesz czynić i zrobi to dobrze Twoim mięśniom i Twemu refleksowi, także Twemu samopoczuciu.
  - Taka szabla jest jednak droga (replika). To dwa tysiące złotych lub więcej.
  - Jednakże miej ją. Wszelako moi apostołowie nosili broń, którą mogli siebie i mnie obronić.
  - Czyżbym musiał takiej użyć?
  - ��
  - Każdy dobry Polak i patriota winien mieć w domu broń. Nie wykraczajcie przeciw prawu i miejcie tylko tę, która jest dozwolona. Każdy ma prawo dbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.
  Jeśli nie macie broni a odmawiają wam prawa do jej posiadania oznacza to, że jesteście niewolnikami.
  W ten sposób Amerykanie są w mniejszym stopniu niewolnikami niż Polacy.
  - Panie Jezu jesteś niepojęty.
  - Tak dziecko lecz zawsze sprawiedliwy a jako Człowiek zawsze byłem i jestem rozsądny.
  - Czy Panie to nie spowoduje większej masakry gdy taką broń miałoby wielu ludzi w domach albo choćby tylko świadomi i aktywni patrioci?
  - Nie dziecko, jest tylko do obrony, jak to nazwaliście, miru domowego. Nikt z taką bronią nie może dziś czynić nic innego.
  Jeśli będą was mordować i wchodzić do domów to tym możecie dać odpór, odstraszyć wroga. Nie mam tu na myśli regularnych oddziałów moje dzieci, do tego wyposażonych w najnowocześniejszą broń. Tym nie dacie odporu. Lecz jak wiecie światu grożą rewolucje i inne podobne krwawe dzieło diabła. To wam pomoże. Powinniście też taką broń święcić abyście zawsze pamiętali czemu ma służyć i poza ćwiczeniami użyć jej tylko w razie absolutnej konieczności , w razie obrony swoich najbliższych. Jeśli nie znajdziecie księdza, który zechce to zrobić poświęćcie sami, najlepiej wodą egzorcyzmowaną.
  - Zawsze, Panie Jezu, zaskakiwałeś swoich współczesnych, także postołów i uczniów i także nas zaskakujesz.
  - Tak, lecz czynię wszystko dobrze.
  - Chwała Tobie Panie Jezu Chryste. Chwała Nasz Królu.
  - Odmówcie sobie nawet innych rzeczy a kupcie tę broń. Jak niektórzy może wiedzą jesteście najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Niech tak nie będzie.
  Nie włączajcie się też z tą bronią w żadne akcje (w przyszłości), obojętnie kto by was namawiał. Rzecz dotyczy tylko obrony was i najbliższych w waszych domach i mieszkaniach.
  Bądźcie gotowi na to wydać nawet kilkanaście tysięcy złotych a jest to kwota za którą można zakupić wystarczającą ilość tego typu broni ( czyli tej dozwolonej przez obecne prawo, bez zezwolenia).
  - A ja tylko szablę, Panie:)?
  - Tak, dziecko, Ty tylko szablę.
  - Chwała Tobie Chryste!!
  - :)!

  1. antosia13 listopada 2019 20:17
   U mnie to tylko nożyczki i sztućce:))

   Duuużo zdrowia Panie Krzysztofie
   i mniej problemów związanych z mamą.
   Oby Pan " nie tracił ducha" !

  1. Aniutqa14 listopada 2019 02:38
   Jeżeli chodzi o szable to właśnie przeglądam stronę http://globalreplicas.com gdzie są repliki szabli polskich, które można naostrzyć, lecz nie nadają się do cięcia (tak odpisali). Nie wiem więc czy taka szabla nada się do obrony...

  1. Aniutqa14 listopada 2019 02:50
   Tu są lepsze szable, kute ręcznie, ale i o wiele droższe: http://www.szablapolska.com

  1. Anonimowy14 listopada 2019 03:13
   Czy trzeba koniecznie gdzieś ćwiczyć strzelanie z tego Remingtona czarnoprochowego? Gdybym się zdecydowała na zakup przez internet, to dam radę sama ogarnąć co się z tym robi? I ile kupić naboi?
   Patrzyłam na możliwości nauki strzelania w mojej okolicy, mają współczesną broń, można się zapisać na takie przeszkolenie, koszt 300zł.....musiałabym w tajemnicy przed mężem chyba iść, bo by pomyślał, że upadłam na głowę :(
   Polka polska


 1. antosia13 listopada 2019 20:23
  przepraszam za żart z broni :(

 1. Anonimowy14 listopada 2019 03:31
  Szczęść Boże panie Krzysztofie i wam drodzy czytelnicy Orędzi. Chciałbym odnieść się do fragmentu Przekazu dotyczącego zagrożenia dla nas Polaków - czy tymi zagrażającymi nam Polakom będą sami (tylko) Ukraińcy przebywający w Polsce czy też inne nacje napływowe np. muzułmanie? I jeśli oni (muzułmanie) też byliby zagrożeniem dla nas to trzeba brać pod uwagę tych co są już w Polsce czy też należy spodziewać się jakiegoś "najazdu" ze strony zachodniej? Jak wiem to bardzo duża liczba wyznawców Allaha już przebywa w Niemczech więc zakładam że mieliby w planach dotarcie też do Polski. Ale to tylko tak hipotetycznie przyjmuję ten wariant. Myślę że zanim w ogóle chcieliby dotrzeć do Polski "najechać" to zaczęliby wyrzynać najpierw mieszkanców Niemiec. Więc raczej zajęłoby to im sporo czasu zanim podjęliby zamiar napaści na Polskę. Oczywiście wszystko należy brać pod uwagę ku przestrodze.Pozdrawiam .Piotr Kapusta.
Komentarze

 1. Anonimowy14 listopada 2019 03:13
  Czy trzeba koniecznie gdzieś ćwiczyć strzelanie z tego Remingtona czarnoprochowego? Gdybym się zdecydowała na zakup przez internet, to dam radę sama ogarnąć co się z tym robi? I ile kupić naboi?
  Patrzyłam na możliwości nauki strzelania w mojej okolicy, mają współczesną broń, można się zapisać na takie przeszkolenie, koszt 300zł.....musiałabym w tajemnicy przed mężem chyba iść, bo by pomyślał, że upadłam na głowę :(
  Polka polska

  .............................

  Najlepiej obejrzeć na początek kilka filmów na youtubie.

  Naboi nie kupujemy do broni czarnoprochowej ,na tym to polega, kupujemy osobno, kupe, proch, resztę i niejako sami tworzymy nabój.

  Trzeba ćwiczyć, choć raz być na strzelnicy i oddać trochę strzałów.

  OdpowiedzUsuń
 2. ObjawieniaOlawskie.pl

  Lepiej kupić nawet i dwie, trzy maczety, podaję model: Joker JKR124
  Taka maczeta jest tańsza i groźniejsza od słabej, czy nienaostrzonej szabli. Nawet, jak ktoś bywa w większym mieście, to w większych "galeriach handlowych" bywa sklep Militaria.pl, gdzie może być dostępna od ręki. Chodzi właśnie o ten model - długi, masywny, ostry. Lepiej mieć dwie, czy trzy takie, niż słabą szable. Rewolwery czarnoprochowe, to podstawowym szkoleniem będzie lektura strony internetowej BlackPowder.pl
  Wkleiłem starsze Orędzie o broni, ale tam zamiast podwójnego znaku zapytania winien być uśmiech. Coś się popsuło przy wklejaniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. chwała tobie chryste. panie krzysztofie ma pan we mnie przyjaciela.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Przesłania dla Heleny" Ostatnie orędzie powiązane jest z Intronizacją. 08.11.2019 Powtórne przyjście Pana Jezusa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba chodzi o te przekazy: https://urbietorbi-apokalipsa.net/pl/ap/helena.html

   Usuń
  2. Przeczytałam ostatni wpis i Bóg popiera tam Marię Bożego Miłosierdzia. Mam wątpliwości co do tych przekazów... Według mnie są fałszywe.

   Usuń
  3. Witam,

   Orędzia MBM są jak najbardziej prawdziwe i dotyczą przede wszystkim świata całego szczególnie pozostałości Imperium Rzymskiego tzn. świata zachodniego (Europa zachodnia +USA). Dla Polski, jako kraju wybranego, są dedykowani inni prorocy, np. pan Krzysztof.

   Pozdrowienie

   Hen???

   Usuń
  4. Wybacz, ale śmiem wątpić... Po zapoznaniu się kilku materiałów nie byłabym taka pewna jej orędzi. Jest zbyt wiele stron jej poświęconych, które negują jej przekazy. Inne znane mi przekazy nie mają tak wielu 'przeciwników'. Nawet Medjugorie nie ma aż tylu przeciwników co MBM.

   Usuń
  5. Witam,

   Gdyby były one zgodne z duchem tego świata tzn. pochodziły od szatana i jego proroków to miałyby wielkie wzięcie i cieszyły się dużą popularnością a ponieważ są od Boga to demony wyją a ich prorocy ujadają. Poza tym jeżeli prawdziwość danych orędzi ocenia Pani po opiniach i ilości hejtu to raczej współczuję. Nie tędy droga. Czy wie Pani co to jest rozeznanie?
   Proszę napisać z którego to dnia przekaz MBM wzbudził Pani wątpliwość.
   Czy nie widzi Pani co się dzieje, np: nasz Episkopat śpi, Kościół jest demontowany przez Franciszka zwanego papieżem a tu nikt nic nie mówi, w zasadzie prawie wszyscy księża milczą a biskupi to w stu procentach, ale jak się pojawi temat Intronizacji to się budzą i wtedy zaczynają ujadać. Czy to nie dziwne. Tak, to bardzo dziwne. Wniosek jest taki, że prawdziwość orędzi czy innych spraw, np Intronizacji poznajemy po wyciu szatana. Z technicznego punktu widzenia nazywa się to sprzężeniem zwrotnym. Jak uderzysz diabła w czuły punkt to ryknie a jeżeli będziesz działać po jego myśli to Ci "pobłogosławi" świętym spokojem i miłą atmosferą, wszakże jest księciem tego świata.
   Potrzebujemy dobrych żołnierzy wiernych Chrystusowi (2Tm 2,3) bo walka przybiera na sile.Tu jest wojna droga Pani i nie ma miejsca nie ciepłe kluseczki.
   To tyle na szybko.

   Pozdrowienie

   Hen???

   Usuń
  6. Tak, wiem co to jest rozeznanie.

   Właście jej orędzia (bez poparcia oficjalnego Kościoła) są jednymi z najpopularniejszych jak widzę. Żadne orędzia współczesnych proroków nie są tak popularne jak jej... pod tym względem co pan mówi są właśnie podejrzane.

   Resztę będę badać, bo nie wystarczy ładnie pisać i dać większość prawdy by coś było prawdziwe.

   Usuń
  7. Dodam jeszcze, że im prawdziwsze orędzia tym mniej są znane, chociażby pana Cypriana, pani Agnieszki itp. Chyba, że są poparte imprimatur Kościoła - i to poza większymi objawieniami jak Fatima, Medjugorie, Garabandal czy Gietrzwałd.

   Inne mniejsze przekazy nie są tak znane i atakowane jak MBM, a to powinno dać do myślenia. Tym bardziej jak porusza się tak ważne tematy jak Intronizacja itp., a wtedy jeszcze bardziej zły będzie przeszkadzał w ich rozpowszechnianiu.

   Ale będę je jeszcze badać. Ufam orędziom pana Cypriana, więc Bóg nie może w orędziach sam sobie przeczyć, by nie przyjmować żadnych pieczęci - a wygląda na to, że miał na myśli właśnie jej pieczęcie. Jeżeli jest inaczej to być może doczekamy się sprostowania, albo i nie...

   Usuń
  8. Takie wpsisy także dają do myślenia: https://mariamilosierdziabozego.pl/wp-content/uploads/2018/01/vox-domini-nr4-2013-str43-49mdm.pdf

   Nie jest to jedyny i pierwszy wpis tego typu, jaki przeczytałam.

   Będę badać te orędzia dalej...

   Usuń
 5. The Lord is my hlight and my isalvation;

  jwhom shall I fear?

  The Lord is the stronghold1 of my life;

  of whom shall I be afraid?

  2 When evildoers assail me

  to keat up my flesh,

  my adversaries and foes,

  it is they who stumble and fall.

  3 lThough an army encamp against me,

  my heart shall not fear;

  though war arise against me,

  yet2 I will be confident.

  4 mOne thing have I asked of the Lord,

  that will I seek after:

  that I may ndwell in the house of the Lord

  all the days of my life,

  to gaze upon othe beauty of the Lord

  and to inquire3 in his temple.

  5 For he will phide me in his shelter

  in the day of trouble;

  he will conceal me under the cover of his tent;

  he will qlift me high upon a rock.

  6 And now my rhead shall be lifted up

  above my enemies all around me,

  and I will offer in his tent

  sacrifices with shouts of sjoy;

  tI will sing and make melody to the Lord.

  7 uHear, O Lord, when I cry aloud;

  be gracious to me and answer me!

  8 You have said, v“Seek4 my face.”

  My heart says to you,

  “Your face, Lord, do I seek.”5

  9 wHide not your face from me.

  Turn not your servant away in anger,

  O you who have been my help.

  Cast me not off; forsake me not,

  xO God of my salvation!

  10 For ymy father and my mother have forsaken me,

  but the Lord will ztake me in.

  11 aTeach me your way, O Lord,

  and lead me on ba level path

  because of my enemies.

  12 cGive me not up to the will of my adversaries;

  for dfalse witnesses have risen against me,

  and they ebreathe out violence.

  13 I believe that I shall look6 upon fthe goodness of the Lord

  in gthe land of the living!

  14 hWait for the Lord;

  ibe strong, and let your heart take courage;

  wait for the Lord!

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczęść Boże wszystkim.
  Nie macie wrażenia, że Pan Jezus dopuszcza ucisk krajowy, żeby potrząsnąć Polakami?
  Po lekturze "jednego ze mediów społecznościowych", wczoraj wieczorem odczułam pierwszy raz taki lęk, że nie ma z kim ratować naszej Polski :( Ludzie są zdezorientowani, ale mało kto mówi np."módlmy się". Puściliśmy z kolegą postulat o intronizacji, bez oddźwięku jakiegoś wielkiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałam się podpisać, Polka polska

   Usuń
 7. Aniutqa wyrwała Pani jedno zdanie z kontekstu, tak jakby było myślą przewodnią, co jest nieprawdą. Pan Jezus bardzo ciekawie mówi o niebezpieczeństwie wojsk, które przybędą na naszą ziemię a bezpieczeństwem byłaby Intronizacja na miarę ochrony naszych granic oraz inne ciekawe kwestie. A co oznaczają w Pani Nicku te wstrętne potworki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co oznaczają w Pani Nicku te wstrętne potworki?"
   Tez mi się to nie podoba :(
   tzn te obrazki
   Aniutqa
   :(

   Usuń
  2. Jestem artystą i te "potworki" nie muszą się wam podobać. Nie zamierzam się także z ich tłumaczyć.

   Zastanawiające co pani pisze, bo Jezus do pana Cypriana powiedział by nie przyjmować żadnych pieczęci, a MBM stworzyła Pieczęć Boga Żywego, który po zgłębieniu przeze tematu jest fałszywa - tak samo jak jej krucjaty modlitewne i reszta jej przekazów jest podejrzana.

   To, że jakaś część przekazów jest prawdziwa, a chociażby znikomy procent jest fałszywy, to niestety czyni to całe przekazy wątpliwe... Mam poważne wątpliwości co do jej przekazów nie bez powodu. To, że ładnie coś jest pisane nie oznacza, że jest szczere i prawdziwe.

   Usuń
  3. Witam,

   Proszę napisać to co Pani zgłębiła i co sprawiło, że uznała, że Pieczęć jest fałszywa. Dalej, które modlitwy z Krucjaty są podejrzane? Proszę również podać z którego dnia przekazy MBM są wątpliwe. Proszę Panią "artystkę" o konkret i nie polewanie wody. Odnoszę wrażenie że taki potworek jak w nicku siedzi w Pani serduszku. Proszę również przeczytać moją odpowiedź pod wcześniejszym Pani komentarzem.

   Pozdrowienie

   Hen???

   Usuń
  4. Chociażby sama pieczęć, która ma już opracowania w kilku artykułach i kilka świadectw ludzi.
   Tu jest jeden z nich: https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ostrzezenie-ks-adam-skwarczynski-ostrzega-przed-satanistycznym-podlozem-oredzi-marii-z-irlandii/ks-slawomir-plusa-egzorcysta-z-radomia-dzis-ostrzegal-przed-pieczecia-boga-zywego-przez-ktora-to-sam-diabel-chce-byc-dla-ludzi-panem/

   Nie pozwolę na ataki personale w moją stronę. Proszę powściągnąć takie ocenianie. To moje ostrzeżenie.

   Usuń
  5. W podanym wyżej linku jest wypowiedź ojca Daniela w sprawie Marii z Irlandii (ok 4 minuty), który wypędza duchy. Proszę zwrócić uwagę jak wypowiada się ojciec o niej oraz pozostali egzorcyści o niej. Jeżeli to nie daje państwu do myślenia - Hen, Alicja i inni), to żadne tłumaczenia wam nie będą wystarczały... Przykro mi.

   Dla mnie ich opinie są jednoznacznie z tym, co czytam na jej temat. Dla mnie temat jest zamknięty - MBM jest fałszywym prorokiem, jej orędzia są kłamliwe.

   Usuń
  6. Witam,

   Na szybko, słów kilka dla Pani Aniutqa.

   Co do –„Tak, wiem co to jest rozeznanie.” - to proszę rozeznać/rozeznawać a nie oglądać się na to ile wpisów jest za a ile przeciw, proszę dołożyć coś od siebie, swoją analizę i przemyślenia, np. taka i taka modlitwa z Krucjaty jest od szatana bo ….; Pieczęć jest fałszywa bo w jej znaku jest to i to; MBM powiedział to i to a jest to sprzeczne z nauczaniem Kościoła, itd. Chodzi o taka analizę a nie płyciznę analityczną - bo ten czy tamten powiedział i ja też tak mówię.

   Co do -„Właście jej orędzia (bez poparcia oficjalnego Kościoła) są jednymi z najpopularniejszych jak widzę. Żadne orędzia współczesnych proroków nie są tak popularne jak jej... pod tym względem co pan mówi są właśnie podejrzane.” – Groch z kapustą. Jeszcze raz: Orędzia MBM dotyczą przede wszystkim świata całego szczególnie pozostałości Imperium Rzymskiego tzn. świata zachodniego (Europa zachodnia +USA) - stąd są siłą rzeczy znane zdeczko większej ilości ludzi niż orędzia np. pana Cypriana które są skierowane przede wszystkim do Polaków. To jest inny level, inna grupa odbiorców, inny sposób osiągnięcia tego samego celu. Dlatego może zdarzyć się że otrzymujący przekazy może dostać polecenie aby jednych z drugimi nie mieszać czy wręcz nie wchodzić w ten temat bo miksowanie może zaszkodzić sprawie, która u kresu, jak się okaże, ma ten sam cel - uratowanie jak największej liczby ludzi od śmierci wiecznej. Co do „poparcia oficjalnego Kościoła” tych czy innych orędzi to chyba Pani nie wie co pisze albo dopiero co wchodzi w te tematy. W tym momencie nie ma i nie będzie oficjalnego poparcia ani orędzi pana Cypriana ani orędzi MBM, natomiast oboje mają opiekę księży w „ukryciu”. Na ten moment Kościół jest w rozsypce, księża zastraszeni a biskupi w zasadzie „poprawni politycznie” i nie wydolni w tych tematach. Zmieni się to dopiero po podziale ale to temat na inny post.

   Co do - „Resztę będę badać, bo nie wystarczy ładnie pisać i dać większość prawdy by coś było prawdziwe.” -To badaj Pani, badaj. Od myślenia nie ma zwolnienia ��


   Co do - „Dodam jeszcze, że im prawdziwsze orędzia tym mniej są znane, chociażby pana Cypriana, pani Agnieszki itp.” – błąd w rozumowaniu, po pierwsze: kwestia rozpropagowania, po drugie czasu jaki upłynął od wystartowania, po trzecie: wiarygodności, po czwarte: Woli Najwyższego. Kiedyś orędzia pana Cypriana będą szeroko znane ale to nie będzie znaczyło, że staną się z tego powodu nieprawdziwe. To samo dotyczy MBM.

   Co do - „Chyba, że są poparte imprimatur Kościoła - i to poza większymi objawieniami jak Fatima, Medjugorie, Garabandal czy Gietrzwałd.” - Tu można by się zgodzić ale …. Garabandal nie jest poparte przez Kościół chyba, że o czymś nie wiem to zwracam honor. Na Medjugorie jest ciche zezwolenie ale chyba nic oficjalnego z Watykanu.

   Co do - „Inne mniejsze przekazy nie są tak znane i atakowane jak MBM, a to powinno dać do myślenia. Tym bardziej jak porusza się tak ważne tematy jak Intronizacja itp., a wtedy jeszcze bardziej zły będzie przeszkadzał w ich rozpowszechnianiu.” – Groch z kapustą, tekst niezrozumiały w kontekście całości ☹ .

   Co do - „Ale będę je jeszcze badać” – Badaj, zaproś do tych badań Ducha Świętego.
   Co do - „Ufam orędziom pana Cypriana,…” – i niech Pani pozostanie na tym poziomie bo więcej jak się wydaje Pani nie ogarnie.
   Co do - „.. więc Bóg nie może w orędziach sam sobie przeczyć, by nie przyjmować żadnych pieczęci - a wygląda na to, że miał na myśli właśnie jej pieczęcie.” – powrót do mojego wywodu powyżej, jeszcze raz przeczytać ze zrozumieniem.
   Koniec cz1


   Pozdrowienie

   Hen???

   Usuń
  7. Witam,

   Kontynuacja:

   Co do - „Takie wpsisy także dają do myślenia: https://mariamilosierdziabozego.pl/wp-content/uploads/2018/01/vox-domini-nr4-2013-str43-49mdm.pdf” – wiele jest tam kłamstw, celowa dezinformacja, nie mam czasu aby się do tego wszystkiego odnieść, ale może zrobię to w innym poście gdy będzie wielka presja w tym temacie.

   Co do - „Nie jest to jedyny i pierwszy wpis tego typu, jaki przeczytałam.” – Tak jak wcześniej, napisałem, szatan i jego ludzie ujadają.

   Co do - „Będę badać te orędzia dalej..” – trzymam za słowo.
   Co do - „Chociażby sama pieczęć, która ma już opracowania w kilku artykułach i kilka świadectw ludzi.” – to dowiem się w końcu co z nią jest nie tak!
   Co do - „Tu jest jeden z nich: https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/ostrzezenie-ks-adam-skwarczynski-ostrzega-przed-satanistycznym-podlozem-oredzi-marii-z-irlandii/ks-slawomir-plusa-egzorcysta-z-radomia-dzis-ostrzegal-przed-pieczecia-boga-zywego-przez-ktora-to-sam-diabel-chce-byc-dla-ludzi-panem/” – ksiądz Skwarczyński ma/miał zawiść w serduszku a to z powodu tego, że Bóg wybrał np. pana Cypriana a nie jego do przekazów. Swego czasu na „wobroniewiaryitradycji” bardzo sprzeciwiał się MBM za to że nazwała Bergoglio fałszywym prorokiem, teraz jak widzę z czasem trochę zluzował jak proroctwa MBM zaczęły się wypełniać. Poza tym bardzo obstawał, że okres świetlanego pokoju ma trwać 25 lat a nie jak mówi MBM - 1000 lat. Twierdził tak na podstawie swoich wizji zawartych w „Z aniołem do nowego świata”. Oczywiście mimo jego negatywnego stosunku do MBM bardzo go cenię. Co do wymienionego egzorcysty nie znam Go i na obecną chwilę nie mam czasu aby się temu przyjrzeć. Jeśli będzie Pani bardzo „parła” to Go „zlustruję”

   Co do -„Nie pozwolę na ataki personale w moją stronę. Proszę powściągnąć takie ocenianie. To moje ostrzeżenie.” - Czy jestem ślepy? W nicku jest potworek, czy nie jest? A skoro jest, to w czym rzecz. Moje wrażenia są tylko moje i nie koniecznie muszą odpowiadać temu co rzeczywiście siedzi w Pani serduszku, takie mam wrażenie i tym się podzieliłem. Koniec kropka.

   Ludzie różnie tłumaczą swoje postawy i zachowania. Jak niegdyś zaprezentowano „pewną” instalację w Zachęcie to powiedziano że jest to sztuka.

   Co do - „W podanym wyżej linku jest wypowiedź ojca Daniela w sprawie Marii z Irlandii (ok 4 minuty), który wypędza duchy. Proszę zwrócić uwagę jak wypowiada się ojciec o niej oraz pozostali egzorcyści o niej.” – Szanowna Pani w tym momencie przeskoczyłaś samą siebie ponieważ: poprzez swoje wypowiedzi stara się Pani być w zgodzie z Kościołem i z „imprimatur” a tu podaje odniesienie do ojca Daniela, który to wg kurii częstochowskiej stworzył wspólnotę która ma znamiona sekty. Tak sekty!. Takie ostrzeżenie wydał Metropolita częstochowski. Nie rozsądzam na tą chwilę czy jest to zasadne. W specjalnym oświadczeniu radzi duchownym i świeckim, by powstrzymali się z organizowaniem wyjazdów na spotkania modlitewne prowadzone przez ks. Daniela. https://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/7,48725,21591957,abp-depo-ostrzega-unikajcie-spotkan-modlitewnych-w-czatachowej.html?disableRedirects=true
   To jak to jak to jest z Panią ☹. Jeżeli ten drugi z księży obok ojca Daniela to jest ten egzorcysta z Radomia to na ten moment nie mam więcej pytań.
   Co do - „Jeżeli to nie daje państwu do myślenia - Hen, Alicja i inni), to żadne tłumaczenia wam nie będą wystarczały... Przykro mi.” – Mnie/Nam tez przykro, liczyłem na konkretne fakty a tu taka płycizna intelektualna, rzekome fakty – rzucone bez sprawdzenia i to przez intelektualistkę. Jeszcze raz zachęcam do myślenia, rozeznania, badania. Niech Pani nie marnuje mojego czasu rzucając byle co, jak psu kość, bo ja będę zobowiązany się do tego odnieść. Jeżeli w następnym komentarzu będzie tak samo pusto jak w powyższych temat „oleję”

   „Dla mnie ich opinie są jednoznacznie z tym, co czytam na jej temat. Dla mnie temat jest zamknięty - MBM jest fałszywym prorokiem, jej orędzia są kłamliwe.” – No cóż, wykazałem powyżej co wykazałem, jaka interpretatorka taka interpretacja.

   Koniec

   Pozdrowienie

   Hen???

   Usuń
  8. Tak jak powiedziałam, skoro lekceważy pan stanowiska egzorcystów na jej temat to nic i NIKT panu do rozumu nie przemówi. Chociażby sam Jezus uprzedził o nieprzyjmowaniu pieczęci, co już zrobił. Cytat dla przypomnienia: "Nie ufajcie żadnym cudownym modlitwom i nie nakładajcie żadnych pieczęci na siebie." > https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/21-i-dokonczenie-22-i-23-i-pouczenie.html
   Zdanie jednoznacznie odnosi się do 'Pieczęci Boga Żywego' oraz 'Krucjaty Modlitwy' MBM. Prosiłam, że jeżeli te słowa odnoszą się do innych pieczęci to proszę mnie uświadomić. Nic takiego nie nastąpiło, a więc dla mnie jest jednoznaczne co Jezus o tym sądzi i jaka jest prawda. On zmusił mnie do szukania prawdy i znalazłam. Krucjaty i pieczęć MBM są fałszem. Podczas czytania 'Modlitwy Krucjaty 33' doznałam krótkiego, punktowego bólu głowy. Ciekawe...

   Dalej. Interesujące, że egzorcyści mają problem z dręczonymi ludźmi po ich czytaniu. Egorcyści jak np. ks. Adam Skwarczyński, ks. Stanisław Małkowski, ks. John Abberton, ks. Sławomir Płusa, o. Daniel, o. Elija Vella itp. Ciekawe, że aż tylu kapłanów jednomyślnie tak sądzi - to nie daje panu do myślenia? To słabo. Jest wiele świadectw ludzi, którzy nawrócili się z jej przekazów, wystarczy poczytać. Trochę wysiłku się przyda, a nie wywyższania się, i to bez konkretnych argumentów.

   Sama się nadziałam na nie, lecz na szczęście otworzyłam oczy i zgłębiłam temat na tyle by zaprzestać ich promowaniu - dzięki ostrzeżeniu Jezusa, gdzie sam przed nimi ostrzega (cytat wyżej). Ale także egzorcyści, kapłani, nawróceni ludzie oraz ci, co badają jej przekazy. Mało? To trudno. Ufa pan orędziom, które są "trucizną w miodzie", jak trafie określił to o. Daniel (który jest jednym z najbardziej znanych egzorcystów w Polsce, a więc ma pan co nadrabiać). Także Vassula negatywnie się o nich wypowiedziała.

   Cóż, mówię jak do ściany. Niektóre linki panu podałam, jak na tacy, a pan ma je gdzieś, bo są "niewiarygodne". Trudno, nie dysponuję dostępem do materiałów detektywistycznych by panu przytoczyć te, które pan łaskawie uzna. Nie będę powtarzała tego, co ludzie już opracowali. Naczytałam się tyle, że nie widzę sensu panu tego przedstawiać, i tak pan to ignoruje. Jak ktoś jest zatwardziały w swoim przekonaniu to jego problem. Radzę krytycznie do nich podejść, bo dowodów jest wystarczająco i moje wywody nie są tu potrzebne.
   Nie interesuje mnie czy pan je weźmie pod uwagę czy nie. Może pan to "olać", nie obchodzi mnie to. Sam pan zaczął tę dyskusję, a ja nie widzę powodu by to ciągnąć dalej, gdyż temat jest dla mnie jasny. Jak dla pana nie jest, to nie jest to mój problem. Nie przedstawił pan żadnych konkretnych argumentów na ich prawdziwość, tylko coś powtarza o działaniu szatana. Nie przekonał mnie pan.
   Dla mnie jej modlitwy i pieczęć są jednoznacznie fałszywe i nie odwołuję mojego zdania. Pomimo tego, że piszą prawdę w wielu miejscach. Szatan na egzorcyzmach także mówi prawdę. I co z tego? Mamy mu ufać? Odpowiedź jest oczywista.

   CDN...

   Usuń
  9. Ciąg dalszy:

   Być może więcej bym podała co mnie niepokoi w tych przekazach, lecz zostanę przy tym co powiedziałam wcześniej, gdyż lekceważy mnie pan, odnosi się pan do mnie drwiąco i kpiąco. Zwroty używane do mojej osoby mają charakter naśmiewający, niekiedy szyderczy. Chociażby "jaka interpretatorka taka interpretacja", "pani "artystka" i parę innych zwrotów...

   Nie szanujesz mnie? To 'pan' się skończył. Czas cię uświadomić, że szacunek jest obustronny.
   Nie szanujesz mnie jako rozmówcę i jako osobę W OGÓLE. Traktujesz mnie z góry, jak jakąś małolatę, a więc daruję sobie dalszą polemikę z kimś takim. Nie dam sobą gardzić, bo komuś nie podoba się mój sposób myślenia, sztuka, gust itp. A tym bardziej komuś, kto ocenia ludzi i ich "serduszka" po mało istotnych awatarach. Nie jesteś kimś ważniejszym ode mnie, a traktujesz mnie jak gorszą od siebie. Trochę szacunku człowieku!

   Gwoli wyjaśnienia:
   "Czy jestem ślepy? W nicku jest potworek, czy nie jest?"
   Jest, i co w związku z tym? Jakby go nie było to co, bardziej byś mnie szanował? Jak widać nie. Pytałam cię o opinię na ten temat? NIE! Radzę popracować nad taktem, bo nie każdy ma prawo wtrącać swoje '5 groszy' na temat drugiej osoby i nie każdy czeka na opinię od kogoś. A potworek sobie będzie bo mi się podoba i ja tak chcę, a tobie nie musi i mnie to nie obchodzi co o tym myślisz.

   "Moje wrażenia są tylko moje i nie koniecznie muszą odpowiadać temu co rzeczywiście siedzi w Pani serduszku."
   To zachowaj swoje wrażenia dla siebie, nikt inny ich nie potrzebuje znać i nikt cię o nie nie prosił. "Serduszku"- odnosisz się jak do dziecka, lekceważąco. Jeszcze raz: szacunku człowieku. Chyba sobie nie zdajesz sprawy, że ranisz innych. Upomniałam cię o tym wcześniej, pan Cyprian także upominał.

   Dałam ci ostatnio jasno do zrozumienia, że mnie obrażasz, a ty oczywiście to zignorowałeś i drwisz sobie ze mnie dalej. Nie toleruję braku szacunku. Jedyne co możemy robić to oceniać CZYNY innych, a nie ich samych, tym bardziej tego co kto lubi. Nie jesteś wyjątkiem i nie posiadasz specjalnych ulg w tym zakresie. O gustach się nie dyskutuje. Koniec, kropka.
   Reszta pań wykazała się taktem i zrozumiała swój błąd, zaś ty NIE. I nie będę więcej cię ostrzegała przed chamstwem, a więc daruj sobie odpowiedź, bo to ostatnia moja wiadomość do ciebie. Mam nadzieję, że w końcu dotarło. Polemika się skończyła. Kolejne twoje wiadomości zostaną zignorowane - jak ty mnie.

   "Płycizna intelektualna" i kto to mówi... Więcej pokory człowieku.

   Usuń
 8. https://www.youtube.com/watch?v=EYPsfw728fI&fbclid=IwAR35LMAjrEi01Vqvqeh8JCqhF9FWQnGU7outUhUjeZwbz46tT1xA4MM3mKg&app=desktop
  Coś się szykuje .... proszę posłuchać

  Daniel

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A pod filmikiem jakieś okultystyczne zaproszenia cytuje -
   "Można zamówić indywidualną mandale –obraz jest energetycznie dopasowany do danej osoby aby wspierał ją swoją energią najlepiej jak może, równoważył przepływ energii i wzmacniał połączenie "
   :(
   Panie Danielu
   życzę zdrowia.
   Ale z takimi filmikami tutaj to ja bym się wstrzymała.
   :(

   Usuń
  2. Także chciałam wkleić ten link. Te ćwiczenia wojska są bardzo ostatnio podejrzane.

   Czysty link jest taki: https://youtu.be/EYPsfw728fI

   Usuń
 9. bardzo mnie smucą takie filmy
  :(((

  Obejrzyj film „Kult Pachamama. Czy papież Franciszek jest heretykiem? [Q&A#306] Remi Recław SJ” w YouTube

  https://youtu.be/cEO5Jg-AHfU

  dodam tylko że ten ksiądz cieszy się dużym poparciem w Łodzi.

  smutna antosia.

  OdpowiedzUsuń
 10. +
  https://youtu.be/rChLejliE7U

  Izraelski piłkarz bez powodu popycha naszego bramkarza a wbiegający na boisko kibic faule Lewandowskiego.
  Nasi komentatorzy z tvp sport - według nich wszystko w najlepszym porządku - tfu, warto bym im w twarz napluć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ahh... nienawistny ten naród jest. Dziwne, że Szczęsny nie odepchnął go.

   Usuń
 11. Ale wygrali☺ musieli się żydzi wkurzyć;) Ja nie oglądałam i dopiero teraz skojarzyło mi się, że rano w radiu mówili że Piątek po golu nową"cieszynkę" pokazał. Zawsze pokazywał jakby strzelał z pistoletów....a w Izraelu się bał????
  Maja

  OdpowiedzUsuń
 12. filmik opublikowany 8 Listopada.
  Któryś za nas cierpiał rany,
  Jezu Chryste zmiłuj się nad nami.
  „Milagre No Crucifixo Dentro Da Basílica De Guadalupe No México.” w YouTube

  https://youtu.be/_yxf425uNSE

  OdpowiedzUsuń
 13. Niech Pani nie insynuuje mi tekstu, którego nie napisałam. Zdanie odnośnie MBM wypowiedział Pan Jezus a nie ja. Zresztą nie Pani jest od oceny Orędzi. Odnośnie " potworków" nazwała się Pani artystą, dziękuję za taki artyzm. Tak się składa, że bliska mi osoba, która ukończyła Akademię Sztuk Pięknych, czasami tu komentuje i jest prawdziwą artystką z obrzydzeniem skomentowała coraz to powiększające się ohydy. Nie godzi się na stronie Słów Bożych wklejać takich akcentów. Kończę tę polemikę.  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Pani sama zaczęła od oceniania mnie, nie znając mnie. Sama pani zaczęta tę 'polemikę'. Nie pozwolę oceniać mnie osobom, które mnie nie znają.

   Pani znajoma artysta powinna wiedzieć, że każdy ma inne poczucie piękna i wrażliwość. Nie pozwolę mnie obrażać. Mnie także wiele prac innych artystów się nie podoba i nie są w moim guście, lecz nigdy nikogo nie obrażam i nie naskakuję na niego, bo coś w ich pracach nie zgadza się z moim światopoglądem czy wrażliwością. Oczekuję tego samego od innych. Trochę szacunku... Proszę powściągnąć swoje słowa, nie będę z kimś w ten sposób rozmawiała.

   Usuń
  3. Pragnę panią uświadomić, że także jestem po szkole artystycznej... Opinia pani znajomej o niczym nie świadczy, tym bardziej jej opinia nie jest wyznacznikiem dla innych.

   Usuń
 14. Tekst, który napisałam jest do Aniutqa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatni raz oznajmiam, że nie będę się z mojej twórczości tłumaczyć, tym bardziej na blogu o orędziach.

   Blogi pana Cypriana nie są miejscem na tego typu sprawy. Jeżeli ma coś pani do mnie to proszę pisać prywatnie.

   Usuń
  2. Jeżeli pan Cyprian będzie miał zastrzeżenia do mojej twórczości to mu odpowiem, lecz prywatnie. Pozostałym tłumaczyć się nie będę, bo nikomu podobać się nie muszą.

   Usuń
 15. ObjawieniaOlawskie.pl

  Co do broni czarnoprochowej (znamienny jej często używany skrót, to CP), funkcjonuje wiele mitów, że rdzewieje, że ciągle trzeba czyścić. Tutaj doświadczeni strzelcy (14 lat strzelania u jednego z nich) prezentują, jak to jest naprawdę, bez mitów. Bardzo polecam ten dwudziestominutowy film:
  https://www.youtube.com/watch?v=5ZoGEiN-a6Y

  OdpowiedzUsuń
 16. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 17. "[...] Czy wszystkie Orędzia w danym czasie, które powołują się na Moje Słowa będą pochodzić ode Mnie. To jest niemożliwe. Choćby nawet mówiły dobre rzeczy a tych podejrzanych było niewiele. Z Moich Ust padały imiona, nazwiska czy pseudonimy Bożych proroków. Tych, których wymieniałem winni wam wystarczyć. Nie znaczy to, że Ci, których nie wymieniłem nie są prawdziwi, ale tacy nie mogą być wszyscy. Tak nigdy nie było i nie jest też w Czasach Ostatnich.
  Zachowajcie rozsądek. Nie ufajcie żadnym cudownym modlitwom i nie nakładajcie żadnych pieczęci na siebie.
  Rozmowa z Jezusem to nie jest też talk - show na każdy temat.
  Zwróćcie uwagę na to jak apostołowie u Valtorty byli pokorni po Moim Zmartwychwstaniu i nie potrafili pytać.
  Czy jest w tych przekazach taka pokora? Jest i to dla was niech będzie znakiem."

  orędzie: https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/21-i-dokonczenie-22-i-23-i-pouczenie.html

  Żadnych innych pieczęci nie znam. Jeżeli są inne to proszę mnie oświecić.
  Znana przez mnie została zbadana, i według mnie jest podejrzana.

  Odnośnie mojej twórczości nie będę już odpowiadać i nie pozwolę by mnie w ten sposób obrażano.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam,

   Odpowiedź dla Pani Aniutqa została umieszczona powyżej pod Jej wcześniejszymi komentarzami i nie uwzględnia ostatniego komentarza ale ma to znaczenia.

   Pozdrowienie

   Hen???

   Usuń
 18. Proszę też nikogo nie atakować ze względu na awatary jeśli pisze do rzeczy i nie pisze nic złego. to są zwierzątka. Na jednym jest rekin a na drugim coś w rodzaju oposa.

  OdpowiedzUsuń
 19. +JMJ

  Nie zapominamy o sprawie ukraińskiej, w tym toruńskiej.

  Jutro kolejny proces Maćka z Torunia.
  Oto list który wysłałem dzisiaj do delegatury kuratorium w Toruniu.

  "Informuję  Pana Krzysztofa Bylickiego, dyrektora toruńskiej delegatury Kuratorium iż jego działania w sprawie Maćka z Torunia, domaganie się odebrania rodzicom praw rodzicielskich i naciskanie na to jest czymś haniebnym i skandalicznym.

  Jeśli to robi Pan Krzysztof Bylicki bezpośrednio bądź przez delegowanego pracownika, ale takie jest jego stanowisko i naciski z jego strony, to nie zasługuje na pełnienie nawet w Delegaturze Kuratorium stanowiska sprzątacza.

  Działania Delegatury Kuratorium w tej sytuacji są nie tylko zaniechaniem i niesprawiedliwością, ale są wbrew polskim interesom narodowym.

  Pan, Panie Bylicki działa przeciwko polskim interesom narodowym i polskiej racji stanu.

  Rozumiem gdyby Pan właśnie milczał, to jeszcze mogę zrozumieć. Wszak kurator wykonuje obowiązki w imieniu wojewody a tego powołuje aktualny rząd. Zaś z tego co wiadomo może go odwołać minister. Zatem dyrektor Delegatury znajduje się w podobnej sytuacji.

  Natomiast aktywne działanie i naciski są działaniem na szkodę państwa polskiego, czy nieświadomym częściowo, czy świadomym zupełnie, ale są.  Jestem inicjatorem pozwu zbiorowego przeciw szkole w Toruniu o propagowanie banderyzmu poprzez dyskryminowanie i szykanowanie dziecka i jego rodziców, który wyrażał sprzeciw przeciw propagowaniu banderyzmu w polskiej szkole przez ukraińskiego ucznia.

  Widzę jednak iż należy do szkoły w tym pozwie dołączyć również Delegaturę Kuratorium.

  I w ogóle widać, że wy ze szkołą stanowicie jakąś klikę.  Zaznaczę iż pozew nie jest przeciwko konkretnym osobom tylko instytucji.  Krzysztof Poraj Michałowski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://kresywekrwi.neon24.pl/post/151694,zwycieski-koniec-sprawy-macka-z-torunia?fbclid=IwAR0rj5bPbpbI1ngMWz7zkSCkovWfB-mGfbiDvLRaq8wfVM9nwD0DcAGsZaU
   Pozdrawiam
   Daniel

   Usuń
  2. Wspaniała wiadomość
   Polka polska

   Usuń
  3. Jesteśmy szczęśliwi! :) Gratulacje dla nich za odwagę i walkę, była bardzo trudna.

   Taka moda na pozwy sądowe to chyba z USA przyszło. Tam za byle co można trafić do sądu... W Polsce jak widać moda się szybko przyjęła.

   Usuń
 20. Mam takie pytanie - skąd wiadomo, że ksiądz stosuje zmienioną regułę przemienienia, która sprawia, że hostia jest "pusta", czy wierny siedzący w ławce podczas mszy, może to jakoś poznać?Po Pol

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!

„OŚWIECENIE SUMIEŃ” - Dla ratowania dusz ludzkich