Matka Boska Ostrobramska

Matka Boska Ostrobramska

„OŚWIECENIE SUMIEŃ” - Dla ratowania dusz ludzkich

OŚWIECENIE SUMIEŃ” - Dla ratowania dusz ludzkich


Oświecenie Sumień” - ta najbardziej pilna wiadomość odnosi się do mistycznego wydarzenia, które WKRÓTCE odbędzie się na świecie.

Wydarzenie nazwane przez Jezusa Chrystusa (w wielu różnych prywatnych objawieniach w ostatnich latach) jako Ostrzeżenie i Oświecenie Sumienia, dane będzie światu jako Największy Akt Bożego Miłosierdzia.

OŚWIECENIE SUMIENIA, cudowny Dar osobistego spotkania każdej duszy z Bogiem, poprzedzi i pomoże przygotować ludzi na Powrót Jezusa Chrystusa. Wydarzenie to będzie doświadczane przez każdego człowieka na świecie, także dzieci w odpowiednim wieku. Będzie to tak silne przeżycie, że nikt nie będzie mógł go zignorować. Wszyscy, nawet ateiści, przekonają się, że Bóg istnieje. Każdemu objawią się jego grzechy tak, jak pojawiają się one w oczach Boga. Dar ten będzie zachęcać ludzi do ponownej oceny swojego życia i poproszenia Boga o przebaczenie. W tych burzliwych latach będzie również inspirować wiele nawróceń, zanim Jezus Chrystus powróci jako Sprawiedliwy Sędzia.

DLACZEGO NASTĄPI OŚWIECENIE SUMIEŃ ? -aby udowodnić całemu światu, że Bóg istnieje, -aby przyprowadzić każdego ponownie do Jezusa i na drogę Prawdy, -aby poprzez nawrócenia zahamować na świecie wpływ grzechu i zła, -aby pomóc uratować nas, zanim nasza dusza zostanie osądzona, przez danie nam szansy poprawy i błagania o przebaczenie za popełnione przez nas grzechy, -aby nawrócić niewierzących, którzy nie mieliby szans na zbawienie bez tego Wielkiego Aktu Miłosierdzia, -aby umocnić wiarę wśród wierzących.
CO POPRZEDZI OŚWIECENIE SUMIEŃ? -Dwie komety zderzą się na niebie. -Ludzie będą spodziewać się, że to wywoła katastrofy większe niż trzęsienia ziemi, ale tak nie będzie.  Będzie to znak, że wkrótce spotkamy Jezusa. -Niebo stanie się czerwone i zobaczymy Wielki Krzyż na niebie, Znak do przygotowania się. -Ateiści powiedzą, że jest to globalne złudzenie. Naukowcy będą szukać logicznego wyjaśnienia, ale takiego nie będzie. -Będzie to spektakularne zjawisko, ale nie wyrządzi nam żadnej szkody, ponieważ będzie Aktem Miłości i Miłosierdzia pochodzącym od Jezusa.
CO SIĘ WYDARZY PODCZAS OŚWIECENIA SUMIEŃ? -Każdy powyżej odpowiedniego wieku, dozna osobistego mistycznego spotkania z Jezusem Chrystusem.  Będzie to jak dzień naszego sądu szczegółowego po śmierci, tylko że tym razem jeszcze nie będzie wyroku skazującego. Zamiast niego dostaniemy szansę, aby poprosić o przebaczenie. -Zostaną nam pokazane wszystkie nasze grzechy i sprawi to, że poczujemy ogromny smutek i wstyd. -Niektórzy poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu, gdy ich grzechy zostaną im ukazane, że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie. -Każdy zobaczy stan swej duszy przed Bogiem – co dobrego i co złego uczynił w swym życiu. -Wielu ludzi upadnie i będzie płakać łzami ulgi, łzami radości i szczęścia, łzami zdumienia i miłości. -Nareszcie stanie się możliwe życie nowym życiem, gdy będziemy znali pełną Prawdę.
CO NALEŻY UCZYNIĆ PRZED OŚWIECENIEM SUMIEŃ? -Jezus prosi teraz każdego, by modlić się za te dusze, które będą w stanie w grzechu śmiertelnego, i które być może umrą od wstrząsu Ostrzeżenia i Oświecenia Sumienia. Każdy musi się teraz przygotować. -Jezus prosi, abyśmy wszyscy już teraz, czyli jeszcze przed Oświetleniem, przygotowali się duchowo i skorzystali z możliwości spowiedzi, pokuty i prośby o przebaczenie naszych grzechów.

Materiał został opracowany przez Bożego kapłana. 
C.P.


5 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję za to opracowanie. Teraz wiem jak o tym mam mówić innym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przekazujcie gdzie sie da ,bo czasu juz niewiele ,chętnie w wolnym
  czasie wydrukowałbym u siebie i porozdawał na temat Oświecenia
  Sumień kartki ,a nawet komuś zapłacil gdyż sam pracuje po 12h,
  może ktoś zrobiłby to lepiej a nóz zawsze może by się jakieś
  dusze które by sie nawrocily znalazły .Z Panem Bogiem Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe co oznacza w tym wypadku słowo WKRÓTCE? rok, dwa , trzy? A moze miesiąc, dwa, trzy...?

  OdpowiedzUsuń

Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Poniedziałek Wielkanocny (2021)

  Poniedziałek Zmartwychwstania Pańskiego (2021) Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Około 9.30 - Oto jestem, Krzy...