5,7 IX 2021 Rozmowa ze świętą Jadwigą królową

Niedziela, 5 września 2021Zapisz dziecko

- Cóż zapisać i od kogo?

- To ja, święta Jadwiga, królowa.

- Dziękuję, święta Jadwigo, królowo.

- :) Czekałeś długo na słowa ode mnie. Zawsze chciałeś ze mną rozmawiać i mieć ze mną bliższy kontakt.

:) Jednakże Pan Jezus chciał inaczej i przyczyny rozumiesz częściowo sam. Wzywałeś mnie nieraz i jeszcze przed przekazami chcąc abym bardziej do Ciebie mówiła niż do innych, bo pochodzisz ze szlacheckiego rodu.

:) Rozumiesz, że w takiej sytuacji dodatkowo nie mogłam.

Wreszcie jednak musiałam przyjść do Ciebie.Dzisiaj procesja dookoła Wawelu to ważna procesja. Chciałeś wezwać do udziału w niej polskich królów i rycerzy, którzy spoczywają na Wawelu bądź byli z nim związani. Potem przypomniałeś sobie w jej połowie o tym.

My jednak byliśmy wszyscy, którzy są już w Niebie, nie tylko święci, byli też prawi wojowie lehiccy, którzy zmarli przed chrztem Polski. Była i królowa Wanda.

To był piękny orszak. Słońce też dawało mocniejsze sygnały, co mogliście widzieć, zwłaszcza dochodząc do krzyża katyńskiego a i potem i aż do zachodu słońca była widoczna mocniejsza jego intensywność.

Dziękuję Ci za Twoje wszystkie obecności w katedrze. Gdy była pusta lub prawie pusta wtedy była najbardziej dla Ciebie i wtedy dostałeś największe Łaski tam Ci potrzebne. Lecz będziesz przecież nadal przychodził.

"Mój" krzyż nazywany czarnym Jezusem czekał na Ciebie. Zawsze bardzo Ci był bliski jeszcze przed przekazami.

Przemówi z niego Jezus do Namaszczonego i usłyszą to Ci, którzy z nim będą na koronacji.

Ja porzuciłam miłość i szczęście w małżeństwie z ukochanym mężczyzną dla Boga i narodów, które były pogańskie.

Byłam bardzo młoda, lecz dojrzała i taką będzie Twoja żona:).

Twoje małżeństwo będzie w historii Polski naprawieniem jakby mego małżeństwa. Będziesz miał tyle lat co Jagiełło w chwili ślubu ze mną. Twoja zaś żona będzie w moim wieku dokładnie.Szczególnie opiekuję się Krakowem i patronuję mu.- Nasz kontakt rwie się królowo Jadwigo, dlaczego?

Piszmy

- Dlaczego takie zaniki królowo Jadwigo?

- Szatan uderzył.

- Tak nie ma przy innych przekazach.

- Uderzył z powodu dzisiejszej procesji, w przypadku rozmowy ze mną wykorzystuje Twój niewłaściwy :) stosunek do mojej świętości z powodu o którym powiedzieliśmy.

Nie do końca też właściwie patrzysz na moje wizerunki, dlatego może utrudnić przekaz. Malowana jestem zwykle z dorodnymi piersiami i nad tym się u mnie zastanawiałeś, choć myśl starałeś się ucinać.

:) Owszem, piersi były dorodne, pełne. Skoro już wiesz to nie musisz dociekać:). Uroda to nie tylko <nieczytelne słowo C.P> rysy twarzy i inne powaby, na przykład aksamitność niewieściej skóry, ale i to co ją ożywia, a nawet przede wszystkim. Zatem poruszałam się z gracją jakbym płynęła, moje spojrzenie choć skromne, było magnetyczne.

Kanon urody był wtedy jednakże inny niż dzisiaj. Dzisiaj byłabym odbierana jednakże znacznie inaczej.

:)

- Bardzo dziękuję za obecność królowo, za ten orszak.

- :)

- Oby Litwa poszła z Polską, choć jest mała.

- Pójdzie z wami, wie, że nie może funkcjonować samodzielnie, w tym co już jest, zaś bardzo bliska przyszłość - to pokaże.Porozmawiajmy o Tobie, jutro niech się martwi o siebie.

- O mnie?

- Mówisz, że znudziłeś się sobą właśnie w wieku około 33 lat? To prawda, miałeś takie odczucie. Jednak to artystyczne dąsy na życie, takie jakie daje Bóg, choć jest skażone grzechem pierworodnym i ludzką kondycją, jest tym zawsze skrzywione.

Będziemy kontynuować jutro ( w pociągu dla Ciebie) < Nieczytelne słowo C.P>

- Dziękuję królowo Jadwigo.Kontynuacja.

- Przepraszam królowo za ten biust < Nieczytelne słowo C.P> .

Na wizerunkach jest tak przedstawiany i z obfitą lecz kształtną kibicią i w kościele NMP na Piasku u Piotra i Pawła czy innych < nieczytelne słowo C.P>.

;) Porozmawiajmy o Tobie.

- Tak królowo, jeśli tak uważasz.

- Dalej nie ma < Nieczytelne dwa słowa, w tym sensie, że kontynuacji C. P> królowo Jadwigo.Zapisz

- To ja królowa Jadwiga.

- Jesteś zdziwiony, że przekaz się urwał i kontynuacja jest dopiero dzisiaj (wtorek), lecz w pociągu jak powiedziałam.

- Już mi się wydaje, jakby znowu zanikał, ledwo zaczęłaś królowo Jadwigo.

- To nadal zemsta szatana po tej procesji.

- Przedtem, Pan Jezus, nie pozwalał na coś takiego i ze świętymi przekaz też był płynny.

- Po tej procesji uderzył na Ciebie mocniej a i jego moc codziennie wzrasta.

To serce Polski, oczywiście < niezrozumiała dalsza część zdania C.P> Kraków jest bardzo ważny w planach Bożych i dlatego szatan się sprzeciwia. Teraz już będzie lepiej.

- Jesteś wyjątkowa w naszej historii. Królowa, piękna i święta. Zmarła bardzo młodo. Jesień średniowiecza. Ciekawe czasy. Ideały rycerskie i chrześcijańskie nadal żywe, ale już zepsute zmysłowością, która wtedy zaistniała. Przesadne dbanie o stroje, zwłaszcza mężczyzn i inne.

:) Masz rację, tak to w dużej mierze wyglądało, lecz Polska w chrześcijaństwie była jeszcze młoda a i dołączyły ludy pogańskie.

- To powiedz królowo Jadwigo co było nie tak w małżeństwie z Jagiełłą. Dostał młodziutką, piękną żonę.

- Wiadomo było, że kochałam innego. Poza tym to ja byłam królem przecież. To był zdolny i młody jeszcze przecież człowiek. W wieku Chrystusowym. A jednak.

:)

- Dziękuję królowo Jadwigo albo Wasza Wysokość. Nie rozmawiałem jeszcze z żadnym świętym królem ni królową.

- :) Wystarczy królowo Jadwigo.

- Dobrze.

- Mieliśmy rozmawiać o Tobie.

- Tak, królowo Jadwigo.

- Jesteś inteligentnym mężczyzną i potrafisz zainteresować sobą kobietę, lecz teraz na drodze Bożej wygląda to inaczej. To czym się zajmujesz od lat oraz oraz Droga Boża przede wszystkim to jest tylko dla kobiet, które znają te przekazy. Nadal nie masz młodego towarzystwa gdy idzie o kobietę.

- No tak, królowo Jadwigo.

- To Ci potrzebne.

- Tak było powiedziane. Cóż zrobić królowo Jadwigo. Nie ma, to nie ma.

- :)

Musisz się o to pomodlić.

- Pomodliłem się.

- Tyle? Dziesiątka różańca w tej sprawie?

I prośba krótka:)

- Mi szkoda czasu na taką intencję, są inne, ważniejsze, a bez tego się obejdzie – takie rzeczy męsko – damskie powinny wychodzić same z siebie. Nie ma, to nie ma.

- A jednak trzeba temu pomóc:).

(Ciepły, matczyny, można rzec, ale bardzo młody, tak 25 letni gest młodej kobiety w odczuciu i takim gestem królowa Jadwiga położyła mi rękę na lewym ramieniu)

- Wydaje mi się, że takie dotknięcie może mieć moja narzeczona.

- Zadbałam o jej wdzięk niewieści.

- Dziękuję królowo Jadwigo. Ale też męską < nieczytelne słowo CP.> Jako wojowniczka.

- Tak, ale nie z urody:).- < Nieczytelne słowo C.P> Panu Jezusowi , Bogu w Trójcy Jedynemu, Duchowi Świętemu, Bogu Ojcu przede wszystkim za Namaszczonego, że to będzie już niedługo.

I za Ciebie, gdy będziesz przemieniony co będzie w tym samym czasie.

- To piękne być tak pełnym Ducha Świętego, co bez wahania będzie wiedział jak poprowadzić lud Boży. No i będzie królem Polski. To dla Ciebie, królowo Jadwigo < Niezrozumiałe słowo pomiędzy „szczególnie bliskie” C.P> szczególnie bliskie, bo byłaś przecież królową.

Czy to prawda, że odwlekałaś starcie z Krzyżakami, czy też to tylko wymysł Sienkiewicza, bądź też opierał się na źródłach, które miały złe informacje.

- Nie chciałam rozlewu krwi, śmierci wielu dzielnych rycerzy. Wiedziałam, że Zachód przyjdzie na pomoc Krzyżakom. Tu też były obawy. Wszystko stało się we < nieczytelne słowo C.P. > właściwym czasie.

- Czy to prawda, że Jagiełło mógł rozwiązać sprawę krzyżacką podczas oblężenia Malborka, ale bał się jednak jako król z pochodzenia pogański klątw papieskich, potępienia z Zachodu?

- Tak, to prawda, gdyby nie to, wyrżnąłby Krzyżaków do szczętu.

- To woda byłaby dodatkowa na młyn dla pogańskich sympatyków Lehii.

- Dzięki wierze chrześcijańskiej możliwe było w tych warunkach odtwarzanie < bądź „odtworzenie” C.P> imperium starożytnych Lehitów. Plany dynastyczne Jagiellonów też szły w tym kierunku.- Czy to prawda, że Jagiełło dbał szczególnie o higienę, zwłaszcza na tle ówczesnych rycerzy?

- Tak, to prawda.

- Dziękujemy królowo Jadwigo za to wszystko co wtedy dałaś Polsce, za Twoje poświęcenie, za świętość.

- Szłam za głosem Chrystusa, On też mówił do mnie z ukochanego przeze mnie krzyża który przywiozłam do Krakowa:).

- Dla wielu Polaków jestem przede wszystkim ważną postacią historyczną, królową Polski, choć ściśle byłam królem. Przedtem < nieczytelne słowo C.P> byłam „tylko” błogosławioną, świętą była Jadwiga Śląska.

- Jak bogaty jest Kraków. Ma Jana Pawła II, Faustynę, Rozalię i Ciebie.

- Lecz także bł. W. Kadłubka i innych dawniejszych i nowszych. Lecz nasza rola, „naszej czwórki”:) jest szczególnie ważna.

Nie bez powodu wspomniałam o bł. Wincentym Kadłubku. Wiele było cudów za jego przyczyną. Nie jest świętym tylko z tego powodu, że uznawał starożytną Lehię i pisał o tym.

- Dzisiaj rano, po mszy trydenckiej, modląc się przy jego relikwiach w srebrnej trumience odczułem mocno jego świętość bijącą z trumienki.

Tak to czułem królowo Jadwigo.

- Zatem widzisz, że jest to święty dużego formatu. Warto się do niego także modlić w różnych nieszczęściach które spotykają dzieci Boże, o uzdrowienia, po wypadkach zwłaszcza, ale i inne.

Obiecał Ci, że pomoże przy prawdzie o starożytnej Lehii i tak będzie. Pamiętaj jednak jak mocny jest tu sprzeciw od zaborów zwłaszcza.

Pisarze bali się o tym wprost pisać, Sienkiewicz tego typu rzeczy wkładał niemal zawsze w usta Zagłoby, a wtedy nie można było wiedzieć czy pisarz traktuje to poważnie, czy jako facecje.

Wreszcie chęć spalenia na stosie w XIX wieku w drugiej połowie Wolańskiego. Widzicie jaka złość szatana na Polskę i naprawdę o niej.

- Co chciałabyś królowo Jadwigo powiedzieć Polakom?

- Mówiłabym długo, jeśli trafiłoby to do ich serc. Przyjdą czasy gdy będą szukali słów z Nieba, lecz wielu na krótko, bo potem zostaną zwiedzeni, że Oświecenie Sumień nie było prawdziwe, nie było od Boga.

Wszystko ( niemal) zostało powiedziane w Słowach Pana naszego Jezusa Chrystusa i słowach od świętych.

Przyszłam głównie do Ciebie by Cię wzmocnić i opowiedzieć o niedzielnej procesji dookoła Wawelu, zapewnić Cię o swej przyjaźni i miłości z Nieba.

- Dziękuję święta królowo Jadwigo za Twoje przyjście i za to, że Twemu staraniu zawdzięczam urok mojej przyszłej żony.- Pamiętajcie o mnie Polacy i zwłaszcza Krakowianie, jak było mówione. Pamiętajcie o bł. Wincentym Kadłubku, bo jego świętość jest bardzo dużej rangi. Starajcie się o wszystkie sprawy Polski i nie zaniedbujcie tego co możecie zrobić, a co wymaga często inicjatywy.

Wy zaś krakowianie nie bądźcie ospali w sprawach miasta, zwłaszcza prawdy o nim o Polsce (Lehii) starożytnej.

To wasze zadanie to co jest w Orędziach przekazywać dalej.

Nie rozmawiacie z nikim kto jest władny w Krakowie, jest dziennikarzem, jest urzędnikiem, na temat prawdy historycznej.Potrzeba jest aby odbudować < lub odbudowywać C.P> mosty Krakowa wysadzone przez Niemców, aby były mosty w wyglądzie zewnętrznym tak jak przed ich zniszczeniem.Miejcie inicjatywę i idźcie z nią do ludzi. < Nieczytelne słowo C.P> przez was wybierani urzędnicy, opłacani z waszych podatków, (danin.).

Nie oglądajcie się na innych.

Róbcie coś, róbcie, jak mawiał Jan Paweł II.

Co do zaszczepionych, czy nasz Mistrz Jezus Chrystus tutaj pomoże. Chciałeś o to zapytać. Nie < nieczytelne słowo C.P > się o to . Oni sami będą o to Go błagać by usunął z nich tę substancję. Czyż odmawia proszącym go natarczywie? Nie odmawia jednak wytrwałym.

Część jednak umrze, Ci co się nie nadają do Nowej Ziemi, nie chcą chcieć, nie mogą do niej wejść. Nie zaufali Bogu. Nie kierowali się też zdrowym rozsądkiem i muszą ponieść tego konsekwencje.

Nastąpi podział którym jest mowa w Piśmie Świętym. Już jest lecz dopiero nastąpi.

Zaufajcie Chrystusowi. Ja zaufałam. Szłam droga krzyża i jestem święta. Udało mi się taką zostać, mimo sprawowania władzy nad imperium, choć królem był mój mąż, lecz ja byłam prawowitą władczynią.

- Jezu ufam Tobie.

- :) Tak < nieczytelne słowo „postępujcie” ? Sens musi być zapewne taki wobec moich słów ”Jezu ufam Tobie” i krótkiej odpowiedzi Jadwigi aby się do ich stosować. C.P>.

Ty zaś musisz mieć młodą przyjaciółkę. To potrzebne dla Twojej czystości. Musisz się wprawiać. Mimo przemiany pewne cechy w Tobie zostaną i te dobre na drodze Bożej i te które nie są dobre, ale będą potrzebne.

I nie obawiaj się wobec sytuacji która miała miejsce. Nie jesteś winny lecz gdybyś był nie poniesiesz z tego powodu konsekwencji.- Błogosławię Cię, Ja, królowa Jadwiga, wasza królowa < nieczytelne trzy słowa C.P> waszego kraju i stającego się wtedy imperium. Faktycznie powinnam z chwilą przyłączenia Litwy < nieczytelny fragment, ale sens słów, że z ziemiami ukraińskimi, może dlatego, że ktoś niedouczony mógłby pomyśleć, że z Polską połączyła się Litwą w dzisiejszych granicach i może też potem o tym, że ziemie te zostały włączone do Korony C.P > mieć koronę cesarską i być cesarzem i potem Jagiełło, lecz na to siły wrogie Polsce, masoneria na Zachodzie nie chciała pozwolić.

Królowa Jadwiga błogosławi mnie jeszcze znakiem krzyża, uśmiecha się trochę tajemniczo < nieczytelnie zapisany fragment, ale sens jest taki, że zastanawiam się, że ten tajemniczy uśmiech to bierze się stąd iż były dociekania co do jej urody i to co w przekazie dotyczące jej cech niewieścich i może tak jak Matka Boża, w mniejszym wymiarze, jako święta, objawia się ta tajemniczość uśmiechu jak u Matki Bożej, pierwotna doskonałość Ewy przed upadkiem. C.P >

I odchodzi do Nieba.Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!

„OŚWIECENIE SUMIEŃ” - Dla ratowania dusz ludzkich

WYRZEKANIE SIĘ ZŁYCH DUCHÓW i WYZNANIE WIARY

Forum do Orędzia (mi.n. ) z z 13 XI 2019 o broni i innych sprawach

Tak, Adolf Kudliński został zabity

Orędzia smoleńskie od 14 października 2016 do siedemnastego czerwca 2019

Nowenna modlitewna w intencji Namaszczonego by naród Polski poprowadził w mocy Ducha Świętego - wezwanie do udziału w Nowennie wszystkich czytających przekazy i Orędzia// Bóg Ojciec wzywa nas na kolejne spotkanie na Wyszkowskim Wzgórzu (modlitwy pokutno - błagalne)

Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski w Świebodzinie 31 października 2020 roku

Trzecia rozmowa z Marią Magdaleną (23 lipca 2021) Orędzie do narodu polskiego: Ja, Maria Magdalena ostrzegam was narodzie polski: Szanuj swoją krew./ Jedno z małżonków "zaszczepione" a drugie nie - porady/ Inne/ Pouczenia dla otrzymującego przekazy

28 VIII Rozmowa ze świętą, "Małą Arabką" - Miriam. Tak, rząd PiS chce oddać władzę, będzie powołany tzw. rząd ekspertów wobec destabilizacji w państwie, celowej destabilizacji Polski/ Ultimatum dla profesorów uczelni krakowskich - czas do wiosny/ Pouczenia dla otrzymującego przekazy