Propozycja na niedzielę. Prelekcja Wandy Połtawskiej dla młodzieży

 +

Materiał na który natrafiłem dzisiaj i potraktowałem go jako do posłuchania na niedzielę.

Jak w tytule, jest to dla młodzieży i ona powinna tego przede wszystkim posłuchać, ale nie tylko. Każdy z nas.

Wy natomiast którzy macie dzieci  i wnuki w wieku młodzieży licealnej czy studenckiej podajcie im to zwłaszcza, szczególnie tym nieuformowanym, którzy nie są na drodze przekazów.

https://www.youtube.com/watch?v=lVD1HXqp7JI


Panią profesor Wandę Pułtawską miałem zaszczyt poznać ledwie dwa lata przed tym spotkaniem. W zamkniętym małym gronie. Piszę ledwie bo wtedy była w zupełnie innej, lepszej formie fizycznej niż po operacjach zaraz potem, można rzec. Nie było tej wady w połowie ust ni oka.

Wanda Półtawska była bliską przyjaciółką Karola Wojtyły i Jana Pawła II i wiadomo, że radził się jej w ważnych sprawach. Co irytowało niektórych hierarchów i pojawiały się niezdrowe domysły.  Przyjaźń z kobietą jest jak widać czymś innym niż przyjaźń z mężczyzną i jest możliwa przynajmniej między mężatką a kapłanem.

Ale przecież na pewno nie tylko. Wszystko zależy od rozwoju ducha i od własnego uformowania.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!

„OŚWIECENIE SUMIEŃ” - Dla ratowania dusz ludzkich

WYRZEKANIE SIĘ ZŁYCH DUCHÓW i WYZNANIE WIARY

Forum do Orędzia (mi.n. ) z z 13 XI 2019 o broni i innych sprawach

Tak, Adolf Kudliński został zabity

Orędzia smoleńskie od 14 października 2016 do siedemnastego czerwca 2019

Nowenna modlitewna w intencji Namaszczonego by naród Polski poprowadził w mocy Ducha Świętego - wezwanie do udziału w Nowennie wszystkich czytających przekazy i Orędzia// Bóg Ojciec wzywa nas na kolejne spotkanie na Wyszkowskim Wzgórzu (modlitwy pokutno - błagalne)

Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski w Świebodzinie 31 października 2020 roku

Trzecia rozmowa z Marią Magdaleną (23 lipca 2021) Orędzie do narodu polskiego: Ja, Maria Magdalena ostrzegam was narodzie polski: Szanuj swoją krew./ Jedno z małżonków "zaszczepione" a drugie nie - porady/ Inne/ Pouczenia dla otrzymującego przekazy

28 VIII Rozmowa ze świętą, "Małą Arabką" - Miriam. Tak, rząd PiS chce oddać władzę, będzie powołany tzw. rząd ekspertów wobec destabilizacji w państwie, celowej destabilizacji Polski/ Ultimatum dla profesorów uczelni krakowskich - czas do wiosny/ Pouczenia dla otrzymującego przekazy