piątek, 2 kwietnia 2021

2 IV 2021 Wielki Piątek

 

Wielki Piątek 2021


9.30


Mówi Jezus:

- Moje drogie dziecko, to Twój najtrudniejszy Wielki Post w życiu, choć dostałeś teraz tygodniowy wypoczynek (który był przesunięty). Nie był to, niestety, wypoczynek od bieżących spraw, ale oddychałeś świeżym powietrzem.

Zechciałem też abyś nabawił się kontuzji, co przykre jest zwłaszcza tuż przed Świętami. Dodatkowo przez to źle śpisz, bo się urażasz w czasie snu, gdzie nie możesz kontrolować sytuacji jak w dzień. Za to daję Ci inne rzeczy.

Liturgia Triduum Paschalnego jest dla Ciebie dostępna bez problemu, piękna i dostojna, bez modernizmu, dodatkowo przodem do ołtarza, choć nie jest to Msza Trydencka.


:)

Co do Twojej potrzeby karania, także maluczkich, na przykład za to, że ktoś obruszy się, że należy do narodu wybranego, jak to jest z Polakami. I cóż by to dało, dziecko, nawet jakbym Ci dał moc.

Lecz to prawda, Żydzi obruszyliby się gdyby zaprzeczano wyjątkowości Izraelitów jako narodu wybranego. A i teraz się obruszą, choć są nadal wybrani, ale przez Lucyfera ( zwłaszcza chazarzy podszywający się pod potomków starożytnych Izraelitów).

Tymczasem Polacy się obruszą, że są kimś kto jest wybrany w oczach Boga.

Głupota i wewnętrzne zagubienie maluczkich, ale i wykształciuchów jak ich nazywacie. Tak zostaliście urobieni przez te trzydzieści lat.

Wina leży i po stronie społeczeństwa i po stronie elit. Zarazem świeckich jak i kościelnych. Wina leży po stronie waszych przedstawicieli inteligencji, zwłaszcza z tytułami profesorskimi wszelkich nauk.


Tak, nim odniesiecie zwycięstwo popłynie wasza krew i tutaj już nie ma innej możliwości, tego wymaga wasze wybraństwo. Musicie zapłacić za winy od II wojny, w tym zabijanie dzieci nienarodzonych. Naród nie podjął tu nigdy właściwej pokuty i wynagrodzenia co powinno mieć miejsce zaraz po roku 90- tym. I z tego będą rozliczeni biskupi.


A Ty moje kochane dziecko:) < Tutaj uśmiech Pana Jezusa ma trochę charakter kilkuznaczny bo pomyślałem, że wcale nie jestem kochanym dzieckiem i Pan Jezus się uśmiechnął. To znaczy jestem kochany przez Boga, ale miałem na myśli „kochany” w znaczeniu „nienaganny”, tak jak mówi się „kochane dziecko”. C.P.>

myślisz o wielu rzeczach, ale wystarczy byś myślał o niewielu – jak Ci powiedziałem.


Co do obrazów.

I ten obraz i kolejne, jeśli powstaną, wykorzystasz w książce z Orędziami. Tak, i to opóźnienie (zdawałoby się) ma sens.

Zatem nie będziesz ich publikował w Internecie, tylko reprodukcje ukażą się w książce i będzie to dodatkową satysfakcją i pocieszeniem dla Twoich Darczyńców – pocieszeniem dla tych, którzy nie otrzymali Twoich zaległych potwierdzeń, tym samym kilku słów od Ciebie przy tej okazji. Zrób to niebawem. A < nieczytelne słowo C.P. > zaległe do września i ogólnie do teraz, od tego czasu, zamieścisz na zamkniętym już blogu, zamkniętym dla nowych, choć nie codziennych niemal, jak przedtem, ale przecież częstych przekazów.

Obraz jest ukończony (dodawane są detale) dopiero pierwszy. Zatem potrwa to jeszcze przynajmniej pięć miesięcy.


Błogosławię Wam wszystkim Moje drogie dzieci słuchającym Słów [ otrzymywanych] przez Mego syna Krzysztofa jak i <nieczytelne słowo C.P.> związanych:


Ponieważ tutaj jest nieklarownie, wymienię miejsca które Pan wymienił, czyli po prostu czytelników i słuchaczy miejsc związanych: Przymierze Miłości, Domy Modlitwy, Kanały: Grzegorza i Ewy Rycielskiej, stronę Żywego Płomienia i Anny od Jezusa. Oczywiście kanały Grzegorza i Ewy (zwłaszcza Ewy, bo Grzegorz wystąpił niedawno) są nieaktywne.

Przyczyna tego, że piszę sens od siebie jest taka, że choć chciałem i potrzebowałem tego przekazu dziś rano, to gdy zacząłem myśleć, że muszę wyjść, bo to zaplanowałem, Duch wycofywał się.


Dalej Słowa od Pana:

Błogosławię na te Święta Wielkiej Nocy < Czyli czytelnikom i słuchaczom przekazów otrzymywanych przeze mnie i pozostałych związanych przekazów C. P.>

Wasze cierpienie, tych, którzy z powodu represji szatana nie mogli do tej pory uczestniczyć w Triduum w kościele, oddawajcie Mi a będzie to na pożytek wasz i Polski.


Tutaj być może miało być jeszcze rozwinięcie krótkie rozwinięcie tego od Pana, ale to była końcówka przekazu.

Rozwinięcie, mogę dodać, jeśli miało być, bo jest oczywiste. Oczywiste jest to, że nie należy tu spocząć na laurach jeśli ma się inne możliwości.. Zwłaszcza te są w większych ośrodkach, jeśli w waszym kościele powiedzą na przykład na dzisiejszą Liturgię Męki Pańskiej nie ma już wstępu to może być inne miejsce. Tak samo nie musi mówić Pan Jezus, że ktoś kto może pojechać do innej miejscowości by uczestniczyć, by to zrobić. No i wiadomo, że nawet jeśli ktoś nie będzie mógł wziąć udziału w Liturgii, bo to jedna Liturgia dla wszystkich w jednym kościele, to być w kościele w innym czasie. Tu znów możliwe modyfikacje, bo będą kościoły otwarte a inne są otwierane tylko na czas mszy i nabożeństw.

No więc różnie będzie,  każdy też nie ma jednakowych możliwości, zatem w swoim sercu musi rozważyć.


Otrzymał Krzysztof Michałowski

( Cyprian Polak)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

14 IV Krótko - Czy noszenie maseczek i inne formy lockdownu mają coś wspólnego z przygotowaniami do wojny

  14 kwietnia 10.41 - Czy to prawda, Panie Jezu, że noszenie maseczek i inne formy lockdownu mają coś wspólnego z przygotowaniami do w...