6 VIII 2021 Druga rozmowa z Rozalią Celakówną: Czas Chazarów jest krótki i ich rządy w Polsce – Nowym Jeruzalem się kończą/Jestem wielką świętą w oczach Pana naszego Jezusa Chrystusa i jestem bardzo blisko Niego / Czas płynie i przybliża waszą krew, chwałę, Twoją tu rolę//Najważniejsze zadanie na ten czas dla Polaków - od 11 sierpnia

 

6 VIII 2021 Druga rozmowa z Rozalią Celakówną:  Czas Chazarów jest krótki i ich rządy w Polsce – Nowym Jeruzalem się kończą/ Jestem wielką świętą w oczach Pana naszego Jezusa Chrystusa i jestem bardzo blisko Niego/ Czas płynie i przybliża waszą krew, chwałę, Twoją tu rolę// Najważniejsze zadanie na ten czas dla Polaków - od 11 sierpnia  


6 sierpnia


Przemienienie Pańskie:


Po północy.


- To mówię, ja, Rozalia Celakówna.

To nasza druga rozmowa. Powiedziałam, że będziemy jeszcze rozmawiać i dotrzymuję Słowa.


Nadal wypełniasz swą misję w Krakowie. Chronisz Kraków, lecz nie swą mocą a Bożą mocą. Chronisz najbardziej  z   w s z y s t k i c h   jego mieszkańców, niezależnie od tego jaką kto ma funkcję.

To wybór Boży a Ty jesteś Jego narzędziem. Sam z siebie jesteś nikim:) na tej Drodze, którą daje Ci Jezus Chrystus i cała Przenajświętsza Trójca.

Chronisz Kraków i każdy kto Ci to utrudnia, kto Ci szkodzi, zostanie przez Boga surowo ukarany. A i Ty sam będziesz karać po swej przemianie. Karać wrogów Boga, którzy wystąpili przeciw Tobie. Lecz tam gdzie było powiedziane, że nasz Pan, Jezus Chrystus wymierzy karę, to tylko On sam ją wymierzy: Czy uczyni to tylko w sposób nadprzyrodzony, czy też posłuży się do tego celu jakimiś ludźmi, to uczyni On sam, Ty zaś nie będziesz miał w tym udziału.


Czas Chazarów jest krótki i ich rządy w Polsce – Nowym Jeruzalem się kończą. Dowodów i faktów świadczących o tym, że Polska jest drugim narodem wybranym, wśród narodów chrześcijańskich ( teraz postchrześcijańskich) [ jest dużo].

Drugim, bo pierwszy stracił swe wybraństwo z chwilą śmierci Jezusa Chrystusa, którego wydał na ukrzyżowanie.


Niech nikt nie myśli, że uniknie kary, kto Ci szkodzi, lub szkodził od początku przekazów, czyli od 10 października 2016.


- :)

Ja również bardzo Cię lubię, nie tylko św. Maria Magdalena. Znam Twoje życie ( oczywiście poznanie wedle potrzeby daje Pan), znam Twą główną słabość, która nie jest pospolita. Wiem dlaczego to jest. Rozumiem doskonałość działania Bożego względem Ciebie i jest ona moją radością.


Dziękuję Ci za wszystkie kwiaty które dawałeś na mój grób. Tak, to dzięki temu, że wybrani przez Boga czytelnicy przekazów przez Ciebie dają Ci komfort finansowy, lecz robisz to z sercem i cieszysz się tym.

Tak, jestem poszkodowaną świętą, w oczach Kościoła nawet nie błogosławioną a tylko sługą Bożą, a jest to tylko ze względu na nienawiść szatana i jego sług do Polski.

Zdziwią się mocno niedługo a wielkie będzie ich zdziwienie i przerażenie gdy staną za życia przed obliczem Pana w Sądzie. Wielu tego nie wytrzyma i umrze. A dla tych co przeżyją i będą służyć szatanowi lepiej po stokroć i tysiąckroć by umarli w czasie Sądu w Prześwietleniu Sumień.


Ja również miałam problem ze swoją mamą. Mówisz, że masz przekaz a ona za chwilę mówi do Ciebie czego wcześniej nie robiła.

Mimo jej dobrych cech jej podejście do Ciebie na Drodze Bożej i do spraw, które reprezentujesz, można rzec po ludzku, irytuje Niebo, w tym i mnie. My wszystkich kochamy, jednak trzeba to tak nazwać.


Czas Twój nadchodzi Krzysztofie. Pan wybrał sobie narzędzia w tym narodzie na Czasy Ostatnie, w tym i Ciebie, Męża Gniewu Bożego. Nie jesteś jeszcze Mężem Bożym, ale to się zmienia i taki jaki jesteś dzisiaj od popołudnia jest to (temu) coraz to bliższe.

Za to już jesteś Gniewem Boga Ojca w tym narodzie, choć przede wszystkim będziesz.

Będziesz, bo odmieniony fizycznie, choć przecież i duchowo. Na zewnątrz jednak, aby poszli za Tobą, istotna będzie zmiana fizyczna i jej znamiona: Ogień Boży przywoływany już przez Twe czyste, dziewicze ręce i rzucany na wrogów Polski, którzy wystąpią przeciw Tobie. Nadludzka siła, nadprzyrodzona, cudowna odporność na kule karabinowe a nawet broń działową i inną ludzką broń, która Cię będzie mogła dosięgnąć.

Żydzi, którzy kręcą głupie filmy o wszelkiego rodzaju supermenach i innych x- menach mających moce, zobaczą na własne oczy, że tylko Bóg jest mocen takie rzeczy dać człowiekowi i wszystko jest z Jego Woli.

( Rozalia kładzie mi rękę na ramieniu).

Pan Ci dał to co dla Ciebie najlepsze. Specyfika twej natury jest najbardziej odpowiednia do przyjęcia takiego daru, gdy idzie o proroków.

Bóg też okazuje swe poczucie humoru w tej kwestii i także w Twoim przypadku.

:)

Lecz będzie to droga wymagająca. Nawet taka rzecz nie może być na Drodze Bożej oszałamiającym fajerwerkiem.

Lecz będziesz po części jak Anioł Śmierci, jak Ci to już nasz Pan zapowiedział. Anioł Śmierci nie ma winy, nie ciąży też na nim grzech pierworodny. Wypełnia Wolę swego Pana.


Jestem wielką świętą w oczach Pana naszego Jezusa Chrystusa i jestem bardzo blisko Niego. Wypraszam wam dużo Łask, też mogłoby to być więcej gdybym była choć błogosławioną. Starajcie się i o to i dążcie do mojej beatyfikacji. Starajcie się.


W bliskim czasie winieneś stać jeszcze na Wyszkowskim Wzgórzu. To Twoje miejsce i tam masz największą łączność z Ojcem gdzie należy byś wielbił Go za swój przyszły dar i to kim Cię już uczynił - Swoim Gniewem.


Co do sprawy karnej i tego co być może jeszcze przed rozprawą i co jest - zachowaj cierpliwość. Wymierzysz sprawiedliwość w bliskim czasie, czyli po swej przemianie.

Choć jak jest powiedziane Słowa Chrystusa o karze Ciebie nie dotyczą i nie Ty będziesz ją wymierzać.


Ja Cię uzdrowię:), lecz jeszcze nie teraz, lecz czas ten jest naprawdę bardzo bliski. To wyrównanie win, które dałeś Chrystusowi. I jest ono jeszcze potrzebne. Lecz to bardzo krótki czas.

Czas płynie i przybliża waszą krew, chwałę, Twoją tu rolę.

-:)

- Dziękuję, że do mnie przyszłaś Rozalio.

- Ja, dziękuję, że o mnie pamiętasz. Nieraz brakuje Ci czasu, chciałbyś być częściej na moim grobie i w kościele Serca Jezusowego, ale tak musi być. Wielu o mnie jednak pamięta i nie czuję się zapomniana :) choć na Twoją obecność przy grobie czekam bardzo chętnie.

Pamiętaj o kurhanie Wandy, nadal trzeba wzywać starożytnych wojów lehickich na ostatni bój.


Ci którzy zlekceważyli to Orędzie (Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata: 21, 22 IX 2019 Do urzędników krakowskich i inteligencji Krakowa (cyprianpolakwiara.blogspot.comteż za to odpowiedzą przed Bogiem. Jeśli ktoś reprezentuje polską inteligencję a zwłaszcza krakowską i jest profesorem zwłaszcza, to nie może uciekać od prawdy.

Wtedy, w 2019 roku na kilka setek miejsc, w które wysłane było Orędzie nie dostałeś ni jednego maila, oprócz człowieka prezydenta Krakowa, który by odniósł się do potrzebnych spraw.


Jeśli ktoś pisze o tak ważnej rzeczy że haplogrupa naszego Pana Jezusa Chrystusa jest słowiańska ( i podgrupa polska) to nie można tego zlekceważyć. I niezależnie od tego czy to byłyby Twoje słowa, czy byłyby od Boga, jak było w tamtym przekazie.


Tak jak przypuszczałeś, i jak powiedziała Ci to intuicja, ludzie Kościoła zbadali haplogrupę Pana Jezusa w Cudach Eucharystycznych i więcej razy niż myślisz i ważni sataniści w Kościele wiedzą, że Jezus Chrystus miał w sobie polskie geny przez swego praprzodka.

Wie o tym Bergoglio - Franciszek, wiedzą inni wysoko postawieni.


Sprawa Twoich wczasów utrudnia się z powodu ograniczeń jakie ci narzucono, lecz pojedziesz na nie.

Twoje siły duchowe zwiększają się i na razie obejdziesz się bez nich.


Ty nie musisz dbać o zapasy:) lecz innych czytelników Orędzi Bożych to dotyczy. Tak jak było mówione na miesiąc, w tym butelkowana woda, 3 litry na osobę, na dobę.

Co do broni to też wiecie jaka może być, ale też Jezus powiedział, że brońcie się jak umiecie.


Jutro Przemienienie Pańskie, ściślej dzisiaj, ale ponieważ u Ciebie jest to jeszcze kontynuacja poprzedniego dnia, Niebo mówi: jutro:).

Nasz Pan odmienił się na górze Tabor.

Ty zostaniesz odmieniony w tym życiu jeszcze.

To jest postanowione i inaczej być nie może, gdy zostaniesz na Drodze Bożej.


Błogosławię Cię

W Imię Ojca

i Syna

i Ducha Świętego. Amen.


Zostań w pokoju Bożym i raduj się, bo wielkie rzeczy czyni Ci Pan.

Droga to wymagająca, jak powiedziałam, lecz odpowiadająca Twojej naturze:)

Pamiętaj o Krakowie, to znaczy, nawet jak jesteś poza Krakowem niech Twój duch z niego nie wychodzi, bo to jest potrzebne dla tego miejsca i dla Polski.

Otaczaj je miłością, kochaj każdą cegłę jak Jan Paweł II. To co ci dano – kochaj.

Kocha się wszystkie dzieci, nawet jak coś jest w nich ułomnego i brzydkiego. Kochaj.

Stąpaj z miłością po ulicach, dziękuj za świętych, którzy tu byli. Chroń Kraków i polecaj Ojcowskiemu Sercu Boga Ojca.

Jedz to w Krakowie co Ci smakuje, ale też i odmów sobie nieraz czegoś, zwłaszcza w Krakowie, a to dla tego miasta.

:) Gdy będziesz przemieniony nie będzie można dawać bilbordu propagującego dewiacje.

Uderzysz ogniem w każde okno, które zobaczysz, gdzie będzie czerwona błyskawica.

Będziesz wypleniał chwasty, łamał ręce i nogi, lecz nie zabijał. Oparzał ogniem.

Zostaniesz uznany za terrorystę przez niepolskie władze, lecz nie będą mogli Ci nic zrobić. Jednak zawsze winieneś być czujny, bo szatan ma w swoim zanadrzu na te czasy różne sztuczki, jak powiedzielibyście.

Jednak Polska jest chroniona. Gdyby dwóch świadków, którzy będą w Jerozolimie było w Polsce, nie udałoby się ich zabić.

Ziemie Ukrainy to pradawne lehickie ziemie. Kijów założyli przodkowie Polaków, Lehici, co pisze sam ruski kronikarz Nestor. Zatem i na Ukrainie będziesz ochroniony w szczególny sposób.


Odwiedzaj miejsca w Krakowie, potrzebne, gdzie jeszcze nie byłeś i gdzie < nieczytelne słowo C.P> byłeś, a to zwłaszcza w koszulce z wizerunkiem figury Chrystusa Króla Polski.


I na tym zakończę.

Jestem przy Tobie obecna,

Ja, sługa Boża Rozalia Celakówna.

Do zobaczenia w Niebie.

:) Co nie znaczy, że nie będziemy jeszcze rozmawiać.


Otrzymał Cyprian Polak ( Krzysztof Michałowski).............................................................................


Najważniejsze zadanie na ten czas dla Polaków. Od 11 sierpnia.

Najważniejsze zadanie na ten czas dla Polaków. Od dzisiaj tj 11 sierpnia nowenna mszalna: - Z intencją duchową: „ O przebłaganie Trójcy Przenajświętszej i Matki Bożej za grzechy narodu polskiego”. (cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com)


Aktualności - Przymierze Miłości Bożej (przymierzemilosci.pl)

Światło w tunelu, Misja Boża dla całego Narodu Polskiego - YouTube

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!

„OŚWIECENIE SUMIEŃ” - Dla ratowania dusz ludzkich

WYRZEKANIE SIĘ ZŁYCH DUCHÓW i WYZNANIE WIARY

Forum do Orędzia (mi.n. ) z z 13 XI 2019 o broni i innych sprawach

Tak, Adolf Kudliński został zabity

Orędzia smoleńskie od 14 października 2016 do siedemnastego czerwca 2019

Nowenna modlitewna w intencji Namaszczonego by naród Polski poprowadził w mocy Ducha Świętego - wezwanie do udziału w Nowennie wszystkich czytających przekazy i Orędzia// Bóg Ojciec wzywa nas na kolejne spotkanie na Wyszkowskim Wzgórzu (modlitwy pokutno - błagalne)

Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski w Świebodzinie 31 października 2020 roku

Trzecia rozmowa z Marią Magdaleną (23 lipca 2021) Orędzie do narodu polskiego: Ja, Maria Magdalena ostrzegam was narodzie polski: Szanuj swoją krew./ Jedno z małżonków "zaszczepione" a drugie nie - porady/ Inne/ Pouczenia dla otrzymującego przekazy

28 VIII Rozmowa ze świętą, "Małą Arabką" - Miriam. Tak, rząd PiS chce oddać władzę, będzie powołany tzw. rząd ekspertów wobec destabilizacji w państwie, celowej destabilizacji Polski/ Ultimatum dla profesorów uczelni krakowskich - czas do wiosny/ Pouczenia dla otrzymującego przekazy