Matka Boska Ostrobramska

Matka Boska Ostrobramska

Nowenna modlitewna w intencji Namaszczonego by naród Polski poprowadził w mocy Ducha Świętego - wezwanie do udziału w Nowennie wszystkich czytających przekazy i Orędzia// Bóg Ojciec wzywa nas na kolejne spotkanie na Wyszkowskim Wzgórzu (modlitwy pokutno - błagalne)

Nowenna modlitewna w intencji Namaszczonego by naród Polski poprowadził w mocy Ducha Świętego - wezwanie do udziału w Nowennie wszystkich czytających przekazy i Orędzia/  Bóg Ojciec wzywa nas na kolejne spotkanie na Wyszkowskim Wzgórzu (modlitwy pokutno - błagalne)


Pamiętacie zapewne jak było przekazane mi polecenie abym wezwał do modlitwy za Namaszczonego w Słowach następujących:

"Niech [X] przekaże Cyprianowi Polakowi, aby wezwał wszystkich czytających Przekazy i Orędzia [...] do modlitwy za Namaszczonego by naród polski poprowadził w mocy Ducha Świętego."

Był to Słowa Pana Jezusa przekazane mi do wypełnienia, nie ja je otrzymałem.


Teraz zaś wiadomo, że jest mało modlitwy za Namaszczonego, a czas jest bliski. Dzisiaj rozmyślałem o tym przed Przenajświętszym Sakramentem i wczoraj wieczorem na modlitwie w domu. Gdy wczoraj odmawiałem tajemnicę Zesłania Ducha Świętego w domu, w intencji Namaszczonego to czułem tutaj bardzo dużą intensywność a tak nie było jak odmawiałem pozostałe dziesiątki Różańca w innych intencjach. Podobnie dzisiaj było przed Przenajświętszym Sakramentem. Miałem dzisiaj jeszcze sen prawdopodobnie w związku z Namaszczonym.


Zatem ogłaszam Nowennę modlitewną w intencji Namaszczonego by naród Polski poprowadził w mocy Ducha Świętego. I wzywam wszystkich czytających przekazy i Orędzia do modlitwy za Namaszczonego, wzięcie udziału w tej Nowennie.


- Kiedy zaczynamy Nowennę? - Zaczynamy ją w czwartek, 26 sierpnia, w uroczystość NMP Częstochowskiej

i kończymy 3 września.

- Co odmawiamy? - Obowiązkowo odmawiamy tajemnicę Różańca - Zesłanie Ducha Świętego. Tuż po 21. 00 poprzedzoną Apelem Jasnogórskim o 21. 00 Apel możemy wyrecytować lub zaśpiewać, tak jak odmówić tajemnicę głośno lub w duchu.

Po odmówieniu dodajemy wezwanie błagalne do Boga Ojca własnymi słowami w sprawie Namaszczonego.

Obowiązkowo, to znaczy każdy może dołączyć więcej wedle możliwości i czasu i nie tylko modlitwę ( to co można ofiarować na dany dzień, w tym msza).


Ważne jest trwanie w Łasce uświęcającej, zatem jeśli ktoś nie jest, to Spowiedź jutro lub w czwartek i także w ciągu tych 9 - ciu dni jeśliby miało się być bez Łaski uświęcającej w trakcie.


............................................................


Przypominam innym ( i sobie), że uroczystość NMP Częstochowskiej jest też dobrym czasem na odnowienie konsekracji Maryi wedle świętego Ludwika de Montfort.


...................


Trwajmy zatem na modlitwie dziewięciodniowej za Namaszczonego z powyższym wezwaniem i kto z nas będzie mógł teraz, z ponowieniem konsekracji lub jej pierwszym przeprowadzeniem jeśli nie było.


...................................................

Bóg Ojciec też wzywa nas na kolejne spotkanie ( modlitwy pokutno - błagalne) na Wzgórzu Wyszkowskim, co przekazała Grupa Boga Ojca. 28 sierpnia (sobota) co odbieram z wielką radością.

„”W bliskim czasie winieneś stać jeszcze na Wyszkowskim Wzgórzu. To Twoje miejsce i tam masz największą łączność z Ojcem gdzie należy byś wielbił Go za swój przyszły dar i to kim Cię już uczynił - Swoim Gniewem.”

Orędzia z Nieba - Przymierze Miłości Bożej (przymierzemilosci.pl)

Informacja – GRUPA BOGA OJCA

Aktualności - Przymierze Miłości Bożej (przymierzemilosci.pl)Krzysztof Michałowski

(Cyprian Polak)

Narzędzie Boże: Gniew Boga Ojca

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Poniedziałek Wielkanocny (2021)

  Poniedziałek Zmartwychwstania Pańskiego (2021) Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Około 9.30 - Oto jestem, Krzy...