Matka Boska Ostrobramska

Matka Boska Ostrobramska

Klątwa Boża na konduktorów zmuszających do zakrywania twarzy w pociągach

 

21 lub 22 stycznia (2021)


Zapisz dziecko

- Tak, rzucisz też klątwę na wszystkich konduktorów pociągów, kierowników pociągu (jak i osoby, które oczekują od nich takich działań), którzy wobec odmowy zakrycia twarzy przez pasażera wzywają sokistów czy policję i na przykład poprzez sokistów nakazują opuszczenie pociągu pasażerowi, zwłaszcza jeśli ten prawdziwie nie może zakrywać twarzy, ale nie tylko dlatego.


Zrozumcie ograniczone kobiety i ograniczeni mężczyźni, że te przepisy są nielegalne i to nic nie zmienia, że są powszechne i choć nielegalne, obowiązujące.

Nikt nie może ograniczać prawa do swobodnego oddychania, które dał Mój Ojciec. Nikt.

Pociągiem jedzie się często przez wiele godzin. To nie jest chwilowe utrudnienie oddychania w sklepie czy innym punkcie usługowym gdzie jest się < przede wszystkim w znaczeniu „można być” C.P> bardzo krótko.


Musicie się ukorzyć przed Bogiem i Jego prawami, nie przed ludzkimi, sprzecznymi ze zdrowym rozsądkiem, ze zdrowiem właśnie ludzi, bo je pogarszają, i innymi niedobrymi rzeczami.

Zakrycie twarzy to wymysł masoński i oznacza pozbawienie twarzy i w zawoalowany sposób śmierć. Tracicie twarz, tracicie godność. Jeśli chcecie to noście, ale innych nie zmuszajcie do tego.


Mówienie do pasażera iż wsiadając do pociągu respektuje warunki, które narzuca przewoźnik, czyli zmusza się do respektowania nielegalnych wedle waszej konstytucji, jest mową nieuczciwą, mową szelmowską.


Wielu Polaków ma, niestety, owo szelmostwo w sobie. Daleko wam do polskich kolejarzy reprezentujących polską rację stanu.


Rzuć klątwę, dziecko:)


- W Imię Trójcy Przenajświętszej rzucam klątwę Bożą na tych konduktorów w pociągach, którzy by chcąc egzekwować zakrywanie twarzy u pasażera pociągu wobec odmowy posuwali by się do wezwania sokistów, policji, a także zmusili poprzez sokistów do opuszczenia pociągu. Również na sokistów gdyby takowi sami z siebie zmuszali do zakrywania twarzy na dworcach czy gdziekolwiek indziej wykorzystując swoje realne czy nadużyte uprawnienia.

I na tych konduktorów i kierowników pociągu, którzy to robili i sokistów (którzy to robili).


A także na osoby (tj. zwierzchników), które takich działań oczekują od konduktorów, kierowników pociągu a tym bardziej gdyby na nie nalegały.


Przeklina was Bóg

Amen.

Przeklina was Bóg

Amen

Przeklina was Bóg

Amen.


- Mówi Bóg Ojciec: Ta klątwa jest ważna i zgodna z Moją Wolą.

Oczyszczenie Polski musi następować na wielu polach. Kierownicy pociągu, konduktorzy nie mogą być już od niego wolni jeśli zmuszają ludzi do zakrywania twarzy, posuwając się do wzywania sokistów czy policji.

Bez względu na to czy czynią to chętnie działając jak kapo obozie koncentracyjnym, czy też czują się zmuszeni.


Oczywiście klątwa dotyka każdego w zależności od indywidualnej winy, ale dotyka każdego. Nie można utrudniać ludziom życia i narażać ich zdrowia żądając aby przez wiele godzin utrudniali własne oddychanie.


Musicie to zrozumieć.

Takie sytuacje nie mogą mieć miejsca.

Amen.


Klątwę Bożą rzucił i Słowa Boga Ojca i Jezusa Chrystusa otrzymał Krzysztof Michałowski.


- Dziękuję Boże Ojcze najukochańszy, dziękuję Panie Jezu.

1 komentarz:

  1. +JMJ

    Wszystkie klątwy, tak jak przedtem, należy wysyłać do adresatów. Wierchuszka kolei, prezesi itd.
    Tam gdzie mamy adresy dotyczące kolei w całym jej zakresie czy na przykład także związków zawodowych w których są kolejarze.

    OdpowiedzUsuń

Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Poniedziałek Wielkanocny (2021)

  Poniedziałek Zmartwychwstania Pańskiego (2021) Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Około 9.30 - Oto jestem, Krzy...