2 VI Wigilia Bożego Ciała (Słowa Pana Jezusa)

 2 VI Wigilia Bożego Ciała (Słowa Pana Jezusa)2 czerwca 2021, Wigilia Bożego Ciała


Zapisz dziecko

- Jesteś w pociągu i okazało się, że nie masz ze sobą długopisu, choć pamiętałeś by go zabrać:). Za to masz scyzoryk, w którym jest zrobiony dodatkowy otwór na wkład, którym można pisać. Taki dostałeś od czytelnika przekazów.


Noście scyzoryki ze sobą jak i paczkę zapałek lub zapalniczkę oraz małą latarkę. Coś co możecie mieć nawet wychodząc z domu na ulicę. Niewiasty w torebce, mężczyźni w saszetce, torbie, małym plecaku do codziennych wyjść.

:)

Oczywiście dziecko, gdybyś tym scyzorykiem przejechał znienacka komuś po gardle, kto Cię zechce skrzywdzić, mógłbyś i zabić. Lecz jak było mówione, masz ten przywilej, że nikogo nie zabijesz. Przeciętny człowiek może zabić, choćby niechcący, lecz Ty nawet gdybyś trzymał naładowany karabin maszynowy i strzelał w kogoś serią z bliska, nie zabijesz, choć ranisz i nawet tak, że ów ktoś będzie w szpitalu w ciężkim stanie i potem długo niezdolny do samodzielnego życia, lecz przeżyje.

:)

- Panie Jezu, mogą mnie wsadzić do psychiatryka, bo oni to zrozumieją po swojemu, a nie tak jak Ty mówisz i jaki to ma sens.

- Mówiliśmy o tym dziecko dawniej. Może się tak zdarzyć, nie musi, że będziesz w szpitalu psychiatrycznym, lecz będzie to krótko, tam zaś nie pozwolę Ci uczynić krzywdy:)

- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.


- Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!

„OŚWIECENIE SUMIEŃ” - Dla ratowania dusz ludzkich

WYRZEKANIE SIĘ ZŁYCH DUCHÓW i WYZNANIE WIARY

Forum do Orędzia (mi.n. ) z z 13 XI 2019 o broni i innych sprawach

Orędzia smoleńskie od 14 października 2016 do siedemnastego czerwca 2019

Tak, Adolf Kudliński został zabity

Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski w Świebodzinie 31 października 2020 roku

Po Intronizacji (31 października 2020) w Świebodzinie

Życzenia Bożonarodzeniowe