6 VI 2021 O pewnej cesze fizycznej najmłodszego pokolenia kobiet i dziewczyn

 

Niedziela po Bożym Ciele, 6 czerwca.


Zapisz dziecko

- Pytasz dziecko po co duże biusty młodym kobietom, młodym pokoleniom. Kuszą was bardziej przez to, bo są dodatkowo roznegliżowane. Twoje pokolenie nie miało takich biustów zwykle.

:)

To prawda, że jest to także od hormonów w kurczakach powszechnie jedzonych, bo tanie. Ty kurczaków ze sklepu nie jesz. Od dawna jeśli już to gotowałeś rosół na kościach wołowych dawniej, by przyjąć pod uwagę najbardziej < nieczytelne słowo, być może „tanią” oszczędną” C.P> lub lepsze jego wersje, ale od lat nie jadasz takich kurczaków.

Chcesz zrozumieć sens tego po co tak < prawdopodobnie „powszechne” C.P. > dorodne piersi temu pokoleniu młodych kobiet, zwłaszcza temu teraz od piętnastu do dwudziestu paru lat. A jeszcze bardziej u nastolatek.

- Tak Panie Jezu, zastanawia mnie sens tego po co Ty to dajesz. Takie dziewczyny są przez to bardziej pewne siebie. Często bardziej zarozumiałe. Kiedyś było zarozumiałych i pewnych siebie mniej, bo mniej miało większe biusty, teraz jest ich więcej. No i taka sprawa mężczyźni ze starszego pokolenia, którzy widzą te dorodne biusty, ale dziewczyny – ich żony, z ich pokolenia takich zwykle nie mają, są też mniej wydelikacone < tzn. napisałem to w sensie, że mniej wydelikacone jak były w wieku dzisiejszych młodych kobiet. C.P> mają często <„ niezrozumiałe dwa słowa C.P>, więc wydaje się, że nie jest to dobre.

- To jest dziecko po to by przyciągnąć bardziej do siebie tych młodych ludzi. Młode kobiety, jak rzekłeś, są coraz bardziej zarozumiałe, ostre wobec mężczyzn, swoich rówieśników, mało kobiece, (mimo powierzchowności).

Więc jakby nie przyciągały dużymi piersiami często, to jeszcze mniej ludzi chciałoby się łączyć w pary, zawierać związki małżeńskie mimo wszystko. Można rzec po waszemu, że są często a nawet powszechnie bardziej wredne. Więc złagodzone to jest dorodnym biustem, którego nie miało Twoje pokolenie, a ten biust przyciąga i równoważy w dużej części duchowe braki tych młodych kobiet.


Oczywiście, młodzi mężczyźni, chłopcy, też pozostawiają wiele do życzenia, lecz kobiety są teraz gorsze. W pewnym sensie zawsze były bo zaczęło się od Ewy. Ich serca są większe od < niepewny zapis, od „męskiego”, „mężczyzny”? C.P.>, ale pod pewnym względem gorsze.

< Prawdopodobnie „popatrzcie” C.P >, jak powszechnie noszą obcisłe leginsy ( i < Nieczytelne słowo C.P >) gdzie wyciskane są nie tylko pośladki ( przy zmniejszeniu akcentu na atrybut kobiety - biodra), ale i intymność. Często można zobaczyć szczegóły kobiecej intymności niemal !:)

Tego nie było w żadnym pogańskim ludzie, w społeczności powszechnie okazywane poza dzikusami, którzy chodzili, czy chodzą jeszcze nago lub półnago, ale i tam kobiety nie eksponują swojej intymności.

Mężczyźni tego nie robią, nie eksponują swojej intymności publicznie jak kobiety a przecież mogliby. Mogłyby być szyte w ten sposób spodnie a nawet tak by optycznie męskość powiększać. Tak się nie dzieje. Mężczyźni są więc bardziej skromni, choć kobiety uważają inaczej. Owszem, łatwiej im zgrzeszyć i rozsiewać swoje nasienie gdzie popadnie, jak mówicie, lecz wynika to z biologicznej skłonności do przetrwania gatunku.

Wiecie, jak podają, że kobieta w ciągu swego życia może ledwie 400 razy zajść w ciążę. Mężczyzna może zapładniać codziennie, zwykle przez około pół wieku. Zatem wielokrotnie więcej.

Lecz mężczyźni są skromniejsi, przynajmniej dzisiaj. < Tzn. od dzisiejszych kobiet, C.P>

Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!

„OŚWIECENIE SUMIEŃ” - Dla ratowania dusz ludzkich

WYRZEKANIE SIĘ ZŁYCH DUCHÓW i WYZNANIE WIARY

Forum do Orędzia (mi.n. ) z z 13 XI 2019 o broni i innych sprawach

Tak, Adolf Kudliński został zabity

Orędzia smoleńskie od 14 października 2016 do siedemnastego czerwca 2019

Nowenna modlitewna w intencji Namaszczonego by naród Polski poprowadził w mocy Ducha Świętego - wezwanie do udziału w Nowennie wszystkich czytających przekazy i Orędzia// Bóg Ojciec wzywa nas na kolejne spotkanie na Wyszkowskim Wzgórzu (modlitwy pokutno - błagalne)

Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski w Świebodzinie 31 października 2020 roku

Trzecia rozmowa z Marią Magdaleną (23 lipca 2021) Orędzie do narodu polskiego: Ja, Maria Magdalena ostrzegam was narodzie polski: Szanuj swoją krew./ Jedno z małżonków "zaszczepione" a drugie nie - porady/ Inne/ Pouczenia dla otrzymującego przekazy

28 VIII Rozmowa ze świętą, "Małą Arabką" - Miriam. Tak, rząd PiS chce oddać władzę, będzie powołany tzw. rząd ekspertów wobec destabilizacji w państwie, celowej destabilizacji Polski/ Ultimatum dla profesorów uczelni krakowskich - czas do wiosny/ Pouczenia dla otrzymującego przekazy