Matka Boska Ostrobramska

Matka Boska Ostrobramska

Czy satanistom, iluminatom, masonom wyszła tak słaba "zaraza" czy też planowali inaczej. 6 VI 2021 - rozmowa z Panem Jezusem

Czy satanistom, iluminatom, masonom wyszła tak słaba "zaraza" czy też planowali inaczej. 6 VI 2021 - rozmowa z Panem Jezusem


Przekaz 6 czerwca

Pytasz, mój synu czy < nieczytelne słowo. C.P> satanistom, iluminatom i masonom wyszedł ten czas, jak go planowali. Od lutego na Zachodzie, od listopada w Chinach i potem od marca w Polsce do teraz. Czy nie chcieli bardziej prawdziwej zarazy, która by zabijała prawdziwie dużo ludzi, wobec której, tak zwany lockdown byłby znacznie bardziej uzasadniony. 


Bowiem mają przyjść inne wirusy, inne zarazy, tym razem bardziej prawdziwie < nieczytelne słowa, być może "jednak bardziej" . C.P > zabijające ludzi, tak jest powiedziane przez ludzi, którzy, którzy otrzymują Słowo Boże w Polsce i na świecie zwłaszcza. W Polsce < nie do końca czytelny zapis, ale sens jest jasny, chodzi o to, że w przekazach polskich proroków jest to mniej poruszane niż w innych krajach, na Zachodzie C.P> gdy idzie o sługi Boże bo jesteście narodem wybranym i może was to ominąć.

Nie moje dziecko. Nie planowali oni większej zarazy. Chcą ludzi wybijać przez szczepionki.

Szczepienie u was dzieci na coronawirusa tutaj jest to "nadprogramowe" można rzec, w stosunku do tego co jest robione w świecie. Chodzi o to by wybijać Polaków, zabijać także ich małe dzieci. Gdzie indziej planują ich obrócić w niewolników, dla Polaków jest przewidziany przez sługi szatana, zwłaszcza Żydów chazarów, jeszcze gorszy los: Powszechne wygubienie i zdefektowanie najmłodszego pokolenia. Oddanie ich szatanowi, zwłaszcza przez późniejsze przyjęcie znamienia Bestii.

Wasi (widomi) przywódcy wiedzą o tym [wiedzą] co robią, premier Morawiecki, minister Niedzielski, Michał Dworczyk, Jarosław Kaczyński.

Wie, także ( częściowo) prezydent Duda, lecz usuwa to ze swojej świadomości, tę potworność. Prawda jest też tak, że nikt mu tego nie uświadamia. Nie jest swój, jak tylko przez korzenie po banderowcu Mychajło Dudzie i przez żonę Żydówkę nie kryjącą się z tym, że woli Żydów niż Polaków, z nienawistnym wobec Polaków jej ojcem, poetą co najwyżej średnich lotów.

Napisał kiedyś do Ciebie Żyd z Salonu 24, oficjalny Żyd gdy wdałeś się z  nim w dyskusję: "chomącie". Ciekawa zbieżność. Teraz Polacy chodzili w chomątach. Czasami nie chodzą, lecz sami będą tego pilnować.

On wiedział o tym, że będzie się nosić "maseczki". "Chomącie" to znaczyło, że jesteście w żydowskiej niewoli wtedy.

Dał Ci zirytowany do zrozumienia, że nie jesteś dla niego partnerem w dyskusji a raczej, że jesteś w niej dotąd dokąd on uzna, że jesteś partnerem. Potem zaś: "chomącie".

Tak to jest moje dziecko. Jak się wpuści pasożyta do organizmu to on robi się coraz bardziej bezczelny. Dotyczy to nie tylko Polaków, ale Was przede wszystkim.

:)


(- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste)

( Podziękowania nie było w tym miejscu bo rozmowa była kontynuowana na pewien osobisty temat).

Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

.....................................................................

 Przypominam, że w obecnej wersji bloga z Orędziami ( choć na oko nie różni się od tej sprzed miesięcy) jest archiwum bloga i tagi w osobnej rubryce, czego nie było poprzednio.

Należy kliknąć w widoczne trzy kreski na górze bloga. Gdy wejdziemy w Orędzie, bądź post są one już niewidoczne, należy wrócić do pozycji startowej bloga.

.............................................................

Klątwy Boże skończyły się (cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Poniedziałek Wielkanocny (2021)

  Poniedziałek Zmartwychwstania Pańskiego (2021) Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Około 9.30 - Oto jestem, Krzy...