17 V 2021 Czy to prawda, że Lech Wałęsa był agentem CIA?

 

< Przekaz zaczyna się od trzech zdań pouczeń osobistych i dopiero potem pytanie do Pana Jezusa w poczuciu, że Pan Jezus chce się do tego odnieść. Który to początek jest pominięty, bo jest tam kwestia zbyt osobista. Piszę o tym dla porządku bo przekazy otrzymywane przeze mnie prawie nigdy nie zaczynają się od pytania : „Panie Jezu, czy jest tak a tak?” jako od pierwszego zdania rozmowy z Panem Jezusem C.P.>


- Panie Jezu czy to prawda, że Lech Wałęsa był agentem CIA i to jeszcze za czasów Solidarności pierwszej?

- Tak, dziecko, to prawda:)

- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

Upublicznić to?

- Tak dziecko.

- No, tak Panie, mówiłeś o rosyjskich matrioszkach w USA.

- To prawda, ktoś kto kierował i kieruje Wałęsą z CIA < tutaj nieczytelnie i trudno odczytać dosłownie, ale sens jest dla mnie jasny. Chodzi o to, że nadal jest agentem bo występuje publicznie a jak występuje publicznie to nadal pełni swoją role agenta. C.P> jest kierowany przez zwierzchnika, który jest Rosjaninem podłożonym jako kukułcze jajo w Ameryce, czyli fałszywym dzieckiem biednej matki, której zapłacono, żeby nie zgłaszała śmierci dziecka. Zatem można powiedzieć iż jest agentem CIA, ale z tajnym kierownictwem rosyjskiego wywiadu.

:)

Mówisz dziecko, że to bryndza. Powinniście się już przyzwyczaić, że złapał kozak Tatarzyna a Tatarzyn za łeb trzyma – tak mówi wasze przysłowie i jak najbardziej można je odnieść do służb.

- Dziękuje Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

( Po tym były jeszcze pouczenia osobiste)

............................................

Mam o tym przypomnieć więc przypominam.

Pan Jezus odnosił w tych przekazach do pewnej informacji jeszcze chyba w 2016 roku i potwierdził ją. Chodziło o młodego działacza Solidarności, który w czasie pierwszej Solidarności, czyli 80- 81, został zabity przez CIA w Polsce. Młody ten człowiek, bardzo zdolny i bystry doszedł do tego, że jest komórka CIA, nie pamiętam czy przy Solidarności gdzieś, czy to było związane z SB, ale w każdym razie rozpracował ukryty w Polsce w jednym miejscu wywiad amerykański CIA i został przez CIA w Polsce zabity, tylko przez to, że ich odkrył. Pytanie brzmi czy jak on, pojedynczy amator rozpracował, to polskie czy raczej polskojęzyczne służby nie mogły? A jeszcze bardziej rosyjskie służby w Polsce? Pytanie jest retoryczne. I polskie służby i rosyjskie pozwoliły na zabicie go.


Druga rzecz. Szwedzki pisarz polityczny, nie pamiętam nazwiska, ale autor m.in. książki „ Pod znakiem Skorpiona” ( chyba taki tytuł bo miałem ją w ręce z osiem może lat temu) pisząc o rewolucji bolszewickiej i o precyzyjnym okultyzmie m.in. w podejmowaniu ataku rewolucyjnego i innych rzeczach, pisze o tym, że cały czas wtedy spokojnie w Rosji funkcjonował sobie jeden bank amerykański i potem i nikt go nie ruszał. Był nietykalny.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!

„OŚWIECENIE SUMIEŃ” - Dla ratowania dusz ludzkich

WYRZEKANIE SIĘ ZŁYCH DUCHÓW i WYZNANIE WIARY

Forum do Orędzia (mi.n. ) z z 13 XI 2019 o broni i innych sprawach

Tak, Adolf Kudliński został zabity

Orędzia smoleńskie od 14 października 2016 do siedemnastego czerwca 2019

Nowenna modlitewna w intencji Namaszczonego by naród Polski poprowadził w mocy Ducha Świętego - wezwanie do udziału w Nowennie wszystkich czytających przekazy i Orędzia// Bóg Ojciec wzywa nas na kolejne spotkanie na Wyszkowskim Wzgórzu (modlitwy pokutno - błagalne)

Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski w Świebodzinie 31 października 2020 roku

Trzecia rozmowa z Marią Magdaleną (23 lipca 2021) Orędzie do narodu polskiego: Ja, Maria Magdalena ostrzegam was narodzie polski: Szanuj swoją krew./ Jedno z małżonków "zaszczepione" a drugie nie - porady/ Inne/ Pouczenia dla otrzymującego przekazy

28 VIII Rozmowa ze świętą, "Małą Arabką" - Miriam. Tak, rząd PiS chce oddać władzę, będzie powołany tzw. rząd ekspertów wobec destabilizacji w państwie, celowej destabilizacji Polski/ Ultimatum dla profesorów uczelni krakowskich - czas do wiosny/ Pouczenia dla otrzymującego przekazy