Matka Boska Ostrobramska

Matka Boska Ostrobramska

10 V 2021 Słowo Pana Jezusa i Natalii Tułasiewicz przy okazji "miesięcznicy smoleńskiej"Poniedziałek, 10 maja 2021


Jezu ufam Tobie

- Jesteś, dziecko przygnębiony swoją nową kontuzją i swoją winą?

- Tak Panie Jezu.

- Dziś jest dziesiąty tego miesiąca. Jak każdego tego [ dnia] miesiąca gorzej się czujesz i masz gorszy dzień. O tym mówiliśmy w dawniejszych przekazach. Cierpisz zatem z powodu Smoleńska w taki sposób już przez niemało lat. Lecz Ci, którzy cierpieć mają najbardziej, o tym nie wiedzą i … nie chcą wiedzieć:) ( smutny uśmiech Pana Jezusa). Zostali pocieszeni środkami finansowymi za milczenie i jeszcze dostaną aby milczeli a jak nie będą milczeli to będą mieli problemy aż do zabicia ich. Pojedynczo, z zachowaniem gier typowych dla służb, operacje <lekarskie C.P.> fałszywe czy prawdziwe i inne działania.

Lecz gdy się oddadzą Mnie, Chrystusowi Królowi i uczczą Mnie jako Chrystusa Króla Polski pomogę im.

Prawda musi wyjść na jaw i Ty będziesz ważną przyczyną tego, że wyjdzie na jaw.

Liczba 96, liczba okultystyczna, oznacza śmierć. „ Chodziła” za Tobą i nadal „chodzi” lecz to Ty będziesz zadawał śmierć wrogom Polski gdy z Mojego rozkazu będziecie jak starożytni Izraelici wycinać, oprócz mężów zdolnych do walki, kobiety, dzieci, i ich „chudobę” jak określają oraz zwierzęta domowe.

Na ten czas musisz znosić to, że dziesiątego, każdego miesiąca gorzej się czujesz i masz gorszy dzień.


Mówi Natalia: <Tułasiewicz. C.P>

Dziękujcie Panu Jezusowi za błogosławieństwo dla Stowarzyszenia.

Co do prezesa. Niech się stara. A jeśli pewnych rzeczy nie może zrobić, czy nie potrafi, niech zrezygnuje. Z jego powodu odszedł ze Stowarzyszenia wartościowy członek. Niech o tym wie i pamięta i bardzo się stara, jeśli nie może czy nie potrafi – niech odejdzie.

Lecz dostaniecie nowego, wartościowego członka, a nie tylko jego.


Co do Twoich wydatków, które ponosisz na Stowarzyszenie a które są prywatnym Twoim wkładem bo tak słuszne jest uczynić.

Twoje środki topnieją i musisz ograniczać wydatki. Oprócz mieszkań zamawiasz teraz obrazy według Valtorty. To miesięczny wydatek pięciu tysięcy złotych przy tym malarzu. A i tak bierze mniej niż brał. Obraz to nie zawsze jest malowanie „z głowy”, potrzeba modela. Teraz on ich nie ma bo jest czas chorej:) pandemii:) a i malarzowi < „dzisiaj” lub „dawniej” w znaczeniu oczywiście niedawnych czasów jeszcze przed coronawirusem, niedawnych to znaczy ten problem był już od początku lat 90- tych chyba C.P.> coraz trudniej było o modeli, bo szacunek dla zawodu upadł a i powszechna fotografia też obraz wypiera.

Potrzeba modeli do malowania apostołów czy innych postaci aby nadać obrazowi rys prawdy.

Tak czy inaczej Twoje wydatki stały się duże. Musisz je ograniczyć gdy idzie o sprawy, które nie dotyczą Twojej egzystencji, codziennych wydatków oraz wyjazdów, które zleca Ci Pan, w tym wypoczynkowych i dla zdrowia.

Jednym słowem musisz ograniczyć wydatki społeczne, nie ograniczając się w wydatkach, które dotyczą Twojej osoby i Twoich tylko potrzeb.

Amen.

- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste, Królu Polski. Dziękuję błogosławiona Natalio.

Amen. 


Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Poniedziałek Wielkanocny (2021)

  Poniedziałek Zmartwychwstania Pańskiego (2021) Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Około 9.30 - Oto jestem, Krzy...