30 V 2021. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Słowa Pana Jezusa. ( Czy to prawda, że planowane są fałszywe 3 dni ciemności i fałszywe oświecenie Sumień?)

30 V 2021. Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Słowa Pana Jezusa. ( Czy to prawda, że planowane są fałszywe 3 dni ciemności i fałszywe oświecenie Sumień?) 

Niedziela, uroczystość Trójcy Świętej 30 maj 2021


Około dziesiątej przed południem.


- Powiem Ci, moje dziecko.

Dochodzą Cię słuchy o tym iż szatan i jego zwolennicy planują fałszywe 3 dni ciemności, jak i z jednego źródła, proroka związanego z księdzem Skwarczyńskim, że planują także fałszywe oświecenie sumień.

- O ile 3 dni ciemności to mogę sobie wyobrazić, że mogą zrobić fałszywe przy ukrywanej technologii ( a nawet może i znanej) ukrytej, tej od demonów zamieszkujących na zewnątrz Ziemi udających kosmitów to Prześwietlenie Sumień trudno mi sobie wyobrazić fałszywe.

- Będzie to nędzna imitacja.

- Ale czy to dotknie wielu ludzi?

- Będzie to imitacja łatwo rozpoznawalna. Lecz nie mało ludzi da się zwieść.

I gdy przyjdą prawdziwe Trzy Dni Ciemności i prawdziwe Oświecenie Sumień będą mieli problem z przyjęciem tego w pełni i prawdzie.

Zresztą Trzy Dni Ciemności przejdą tylko wybrani, nie będzie możliwości aby przeżył je ktoś na Ziemi, kto nie czuwa w zamkniętym domu, przy szczelnie zaciemnionych oknach, z poświęconą zapaloną świecą. Ci zaś, którzy nie będą odani Bogu ich świeca zgaśnie i demony wedrą się do ich domu czy mieszkania, rezydencji:)

- Tak Panie Jezu.. Chwała Tobie Chryste. A dlaczego nie mówiłeś o tym przez proroka Grzegorza, Annę do Jezusa, Marię Michalinę.

- Chciałem abyś natrafił na to bo też Twoim zadaniem jest śledzić to co się dzieje ( nie poświęcając temu zbyt dużo czasu, lecz jednak byś był na bieżąco) i abyś zapytał.

Przekazy dane Tobie polegają w znacznej mierze na tym, że zadajesz pytania odnosząc się do czegoś co wiesz dawniej lub właśnie się dowiedziałeś i chcesz wiedzieć czy to prawda, jak rzecz naprawdę wygląda i dostajesz Słowa z Nieba.

Opublikuj teraz.

Wolałbym, Panie, na spokojnie sprawdzić teraz.

-:) Sprawdź, a potem opublikuj.


Przekaz sprawdziłem.


Otrzymał Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!

„OŚWIECENIE SUMIEŃ” - Dla ratowania dusz ludzkich

WYRZEKANIE SIĘ ZŁYCH DUCHÓW i WYZNANIE WIARY

Forum do Orędzia (mi.n. ) z z 13 XI 2019 o broni i innych sprawach

Orędzia smoleńskie od 14 października 2016 do siedemnastego czerwca 2019

Tak, Adolf Kudliński został zabity

Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski w Świebodzinie 31 października 2020 roku

Po Intronizacji (31 października 2020) w Świebodzinie

Życzenia Bożonarodzeniowe