27 IV 2021 Rozmowa ze świętym Janem Ewangelistą

 

( Poprzednia rozmowa ze św. Marią Magdaleną 26 IV 2021 Rozmowa ze świętą Marią Magdaleną (cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com) )

I dzień wcześniej z Natalią Tułasiewicz, także załączam

25 IV 2021 . Druga rozmowa z Natalią Tułasiewcz (cyprianpolakwiaradodatki.blogspot.com)

.............................................................................


Wtorek, 27 kwietnia

- Witaj Krzysztofie, wybrańcu Naszego Pana. Jesteś przez Niego szczególnie umiłowany. Po mnie najbardziej kochał Judasza. Mógł być Jego jednym z dwóch najukochańszych apostołów. Judasz miał w sobie dość śmiałości i odwagi by się nie wyprzeć Jezusa jak Piotr, lecz szatan w nim był silniejszy i mimo jego cech, które mogły go uczynić największym apostołem po Piotrze, wybrał szatana, któremu zawsze ulegał, gdyż nie było w nim miłości. Ani do Boga, ani do ludzi, ani do swej duszy. Było w nim tylko umiłowanie tego co na Ziemi.

Ty jesteś wynagrodzeniem za Judasza dla Jezusa Chrystusa w drugim narodzie wybranym – Polsce.

Tak i ja mam korzenie słowiańskie. Nie przypadkiem my, potomkowie Słowian, w większym lub mniejszym stopniu, bo krew Słowian nie mogła być w nas czysta jak i nie była w Jezusie Chrystusie, choć była w nim przeważająca, znaleźliśmy się pod Krzyżem. Matka, Boża, Maria Magdalena i Ja.

Ja krew słowiańską miałem w większym stopniu niż Maria Magdalena. Dlatego też potrafiłem być święty i najmilszy Jezusowi. Geny i odziedziczona krew nie stanowią o wszystkim. < Nieczytelny fragment C.P. > ale mogą mieć znaczenie.

Jak Ci wyjaśniła wczoraj Maria Magdalena przez krew słowiańską pochodzi z Amazonek z rejonu dzisiejszej Polski. Były i Amazonki u wybrzeży Morza Czarnego do których dotarli Argonauci. Bowiem była Scytia albo Sarmacja Europejska i Azjatycka. I tam i tam byli Słowianie, lecz nie tylko oni.

Słowianie dopuszczali na swoje tereny przybyszów, byli gościnni i chętnie się od nich uczyli, przejmowali ich umiejętności gdy wydały im się dobre. Tak i na waszych ziemiach znaleźli się Celtowie, Normanowie. Tę gościnność znacie i z historii ze Złotego Wieku jak to <nieczytelne słowo C.P.> gdy Polska zbliżała się do swych dawnych granic gdy idzie o Scytię Europejską. I jest to udokumentowane. I nawet cudzoziemcy dostawali u was ważne stanowiska jeśli mieli potrzebne umiejętności na które był u was deficyt.

Lecz to Ariowie – Słowianie nieśli na cały ówczesny świat rozwój cywilizacyjny. Lecz potrafili współpracować z innymi ludźmi i brać od nich rzeczy dobre. Jak też się łatwo asymilować. To też znacie z dzisiejszych także czasów.

Słowianin na Krzyżu, Słowianie pod krzyżem. Tak było. Oczywiście nie znaliśmy ani swoich korzeni słowiańskich ani my ani nawet Matka Boża, lecz mieliśmy pewne poczucie, które nas rozświetlało.

Maria Magdalena przypuszczalnie też nie grzeszyłaby, lub grzeszyłaby w mniejszym stopniu gdyby geny słowiańskie były u niej w większym stopniu. Miałaby naturalną niechęć do zadawania się z Rzymianami. Była naturalną pięknością. Ja jako chłopiec patrzyłem na nią czysto jako na siostrę, ale zauważałem, oczywiście, jej urodę tak jakbym zauważał jak urodziwa jest moja własna siostra. Była piękna. Wasza najbardziej znana święta:) (Święty Jan uśmiecha się).

Lecz po nawróceniu jej uroda stała się surowa i jak u zakonnicy uleciał jej erotyczny powab. Lecz była piękna nadal.

Nie muszę dodawać, że wobec piękna w Niebie, w tym i piękna świętych jest to marne po prostu, ale wy żyjecie na Ziemi, więc wam o tym mówię, a w odnowionej Ziemi nadal będziecie cieszyć się swoją urodą tym razem wszyscy będą mieli nieco poprawiony wygląd co będzie wynikało ze zdrowia, braku toksyn, radości życia wśród błogosławionej przyrody, dotkniętej ręką Pana.

Gdybyś był dziewiczy byłoby Ci łatwiej lecz to szatan wzmacnia Twoje potrzeby cielesne teraz.

Musisz przejść godnie tę próbę. Musisz zanurzać się w Panu. Jak mówił o. Augustyn Pelanowski dwa dni bez należytej modlitwy wystarczą by zaczęły się problemy. Dlatego Niebo nie chce byś się angażował w dodatkowe rzeczy i przede wszystkim miał wiele spotkań z ludźmi bo to może Cię odrywać od skupienia i łączności z Bogiem.

Zatem trwaj w Panu przede wszystkim w samotności.

Duch Twój musi być wyciszony bo nie udźwigniesz swojego zadania w przyszłości. Wyciszony i zahartowany.

Co zaś do niewiast, jak powiedziała Ci święta Filomena, myśl o  swojej, przyszłej żonie.

- Cóż święty Janie Ewangelisto, jeśli nie znam jej imienia.

- Cóż:) Imię jak imię, powiedzielibyście, choć miano ma znaczenie. Znałeś imiona wielu dziewcząt, młodych kobiet w swoim czasie. Aby Ci się nie pomieszało z tamtymi lepiej byś go nie znał i poznał wtedy kiedy zobaczysz swoją narzeczoną.

- No tak, święty Janie Ewangelisto jest w tym sporo racji.

- Uwierz mi, że wiem co mówię:) święty Jan się śmieje.

- Tak, wy w Niebie to jesteście mało omylni.

- :)

Tylko Bóg jest nieomylny, ale my kiedy mówimy z Nieba nie ma w tym nigdy omyłki.

- Czyli w Galilei było dużo Słowian, święty Janie?

- Tak, najwięcej. Jak pisał Izajasz, co Ty znasz: „ Galilea pogan”. I długie włosy, wąsy i broda tak jak nosił Jezus to zostało nam po przodkach, lecz kim jesteśmy już nie wiedzieliśmy, lecz Tradycja pozostała.

- Lecz było widać, że Izraelici to nie jedna rasa?

- Tak, było to widać. Lecz nas to nie dziwiło. Rozumowanie rasowe < prawdopodobnie te dwa słowa tak brzmią, nie na sto procent ale raczej tak C.P> było też inne niż teraz. Ktoś był z dziada pradziada Izraelitą i tyle, powiedzielibyście. A czy miał jasne włosy i niebieskie oczy czy śniadą cerę i brązowe oczy to nie miało dla nas znaczenia.

Chociaż szatan przez Judasza z niechęcią wypowiadał się o mieszkańcach Galilei dlatego, że tam było dużo słowiańskich korzeni, z czego Judasz nie zdawał sobie sprawy, że w tej niechęci jest szatan.

Przecież szatan znał doskonale korzenie Matki Bożej i Pana Jezusa, znał korzenie Dawida, wiedział co znaczy rdzeń imienia Jezusa „Iz” i co znaczy imię Maryi: Miriam.

On wie wiele bo uczy się, zna języki i narzecza. Badał i bada tajemnice jeśli nie były mu znane. Wszystko śledzi i analizuje od początku. Wiele zaślepia pycha, nienawiść ale wiele też wie i rozumie, zawsze po to by zniszczyć dzieło Boże, zabijać, itd.

Tak, że jeśli zanalizował na przykład bez problemu kostkę Rubika w której nie było nic złego (choć to nazwisko żydowskie jak ma je i wasz jasnowłosy muzyk) to po to aby wiedzieć, jednak nie dla przyjemności płynącej z wiedzy, ale dla pychy i dla tego, że może się to przydać, jak i wszystko na tej Ziemi co stworzył człowiek, do złego.

- Poproszę o pomoc z Nieba aby Polacy chcieli znać swoje korzenie i polecam Tobie święty Janie, Twojej opiece zawierzam sprawę owego bilbordu, bo są nieoczekiwane trudności, choć nie było mówione jaka ma być treść owego bilbordu.

-:) Pomogę zatem.

- Dziękuję, święty Janie Ewangelisto.

- Błogosławię Cię w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

:)

- Dziękuję, święty Janie Ewangelisto. Dziękuję, że przyszedłeś.

- Rozmawialibyśmy jeszcze, lecz musisz jechać dzisiaj do Zakopanego. Rozmowa nasza była dla Ciebie niespodziewana. Musisz wziąć pieniądze, chcesz też przygotować druki na wpłaty, których nie masz w domu, w tym na wpłatę tysiąca złotych na film o Fulli Horak.

Nie rozczaruj Jezusa na tym wyjeździe co do tej jednej, jedynej rzeczy. Wiesz, że nie rozczarujesz nawet gdybyś zgrzeszył z niewiastą pełnym stosunkiem płciowym, ale Pan chce abyś tę jedną rzecz wyeliminował i aby Twój duch był od niej spokojny.

-:)

- Dziękuję, święty Janie Ewangelisto.

- Zostań z Bogiem mój drogi Bracie.

Wielkie rzeczy czyni Ci Pan i pamiętaj o tym kim jesteś.

Nawróć się, wróć do swej pierwotnej miłości aby Twój świecznik nie został ruszony z miejsca.

A jak uczy Kościół nawracać trzeba się nieustannie. Dotyczy to tak samo ojca Pelanowskiego, księdza Glasa, proroka Grzegorza i jego brata, Marii Michaliny, Anny od Jezusa, Ewy Rycielskiej, Piotra Martyniuka (Żywego Płomienia).

Błogosławię im wszystkim mocą, którą dał mi Jezus. Błogosławię szczególnie Twoim darczyńcom co czynią wedle upodobania Pana i posłuszni są natchnieniom Ducha Świętego. Błogosławię także czytelnikom przekazów, które przez Ciebie były i są i czytelnikom także Orędzi związanych, które ukazują się na Przymierzu Bożej Miłości.

Amen.

- Dziękuję, święty Janie Ewangelisto.

Dziękuję ukochany uczniu Jezusa. Przez Ciebie Pan dał nam Apokalipsę, która przez moją młodość ( 17- 25 lat) była właściwie jedyną przeze mnie czytaną często i stale, księgą Pisma Świętego)

-:)


Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!

„OŚWIECENIE SUMIEŃ” - Dla ratowania dusz ludzkich

WYRZEKANIE SIĘ ZŁYCH DUCHÓW i WYZNANIE WIARY

Forum do Orędzia (mi.n. ) z z 13 XI 2019 o broni i innych sprawach

Orędzia smoleńskie od 14 października 2016 do siedemnastego czerwca 2019

Tak, Adolf Kudliński został zabity

Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski w Świebodzinie 31 października 2020 roku

Po Intronizacji (31 października 2020) w Świebodzinie

Życzenia Bożonarodzeniowe