Drugi przekaz ( do publikacji) w dniu 30 V 2021. Pouczenia osobiste w związku z jedną sprawą wynikającą z biologii

 

Drugi przekaz ( do publikacji) w dniu 30 V 2021. Pouczenia osobiste w związku z jedną sprawą wynikającą z biologiiNiedziela, 30 V 2021


Około 12.30


- Dobrze, odpowiem Ci na to pytanie i opublikujesz to.

Pytasz się po co Ci te zgęstniałe i wyrosłe czarne włoski na nogach, w tym na udach i pośladkach także. Nie są one bardzo gęste, lecz jest faktem iż zaczęły rosnąć Ci mniej więcej w czasie przekazów , od pierwszych przekazów ciągłych czyli <nieczytelne słowo C.P> cztery i pół roku od tego czasu.

Pytasz po co, bo odkąd masz przekazy żadna niewiasta nie ucieszyła się Twoim ciałem, choćby grzesząc z Tobą, a masz być odmłodzony i ciało Twe zmienione. Co to oznacza, że w tym wieku objawiają się hormony, ich działanie w ten sposób? Widzisz nastolatków, którzy owłosienie nóg mają bardziej gęste niż Ty, a te cztery i pół roku temu miałeś je jeszcze mniejsze. I pytasz też dlaczego nie ma tam żadnego siwego włoska a od pasa w górę je masz. Zdarzy się na brzuchu, piersiach i oczywiście na głowie.


Moje dziecko ponieważ nie byłeś w tak zwanym związku, czyli konkubinacie de facto zwykle, bo tego nie uznawałeś, Twój organizm daje sygnał, że jest to ostatnia chwila na reprodukcję, że masz ostatni rozsądny zapas sił na wychowanie dzieci i to wszystko co niesie ze sobą małżeństwo. Podchowania ich przynajmniej do dziesięciu lat z pewnym zapasem sił. Sił oczywiście bez Twoich chorób, dopustów, które ja daję.

I te hormony, organizm to Tobie pokazuje w sposób widoczny, że jakby dojrzewasz jeszcze. I w pewnym sensie tak jest. Pewne rzeczy w Twoim ciele są takie jak Twój wiek, pewne nawet starsze, wiele młodszych.

Tak działa biologia, którą kieruje Bóg, abyś przez te czarne włoski czuł się bardziej sexi jak mówicie i dążył do reprodukcji i do małżeństwa.

Zresztą masz tu wolny wybór od roku.


Twoje ciało zmieni się, a czy te włoski z których jesteś zadowolony znikną czy zmienią się na inne, inny kolor nawet:) to się okaże. Niech to będzie dla Ciebie niespodzianką jaki się zobaczysz. Znasz tylko jeden szczegół w którym Cię upodobniłem.  < jest napisane "upodobniłem", ale to oczywiście dotyczy przyszłości. C. P. > Upodobnienie się do Mnie w długości prącia jak określił to pewien wartościowy czytelnik, który się tym zbulwersował. Jednak <nieczytelne słowo C.P.> to moje dzieci. Tak będzie z Krzysztofem. Wraz z nowym ciałem (ziemskim) otrzyma nowe przyrodzenie (dziewicze) dla swojej żony dziewicy i długością prącia w wzwodzie odpowiadającej dokładnie Memu przyrodzeniu za ziemskiego życia, czyli dwadzieścia jeden centymetrów.

- Dziękuję Panie Jezu, ale publikować to?

- Było przecież o tym w publicznych przekazach. Nie bądź pruderyjny moje dziecko. :) Pan Jezus się śmieje.

- Robię się chyba bardziej wstydliwy.

- I taki masz być przed nocą poślubną i w jej trakcie trochę wstydliwy, gdy okażesz się jak Adam swojej małżonce i ona wstydliwa odpowiednio gdy okaże Ci się jak Ewa:)

:)

- Tak Panie Jezu.

- Będzie się czerwienić, lecz będzie Cię pragnąć, kochać. I Ty będziesz się czerwienić, co by się nie stało jeszcze teraz gdybyś zgrzeszył z niewiastą, choć prawda, bardzo młoda dziewczyna by Cię onieśmielała i mógłbyś się trochę wstydzić.

- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.

- I pamiętaj, całowanie stóp jest zarezerwowane tylko dla Twego Pana:) Pan Jezus się śmieje.

- Dobrze Panie Jezu.

Mam opór przed publikacją.

- Opublikuj.

- Ale po co Panie Jezu?

- Aby było wiadomo jak Bóg uniża się w takich sprawach. „Wszystkie włosy na głowie są policzone”:)

- Tak Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.Otrzymał Cyprian Polak ( Krzysztof Michałowski)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

UWAGA!!! BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW!!

„OŚWIECENIE SUMIEŃ” - Dla ratowania dusz ludzkich

WYRZEKANIE SIĘ ZŁYCH DUCHÓW i WYZNANIE WIARY

Forum do Orędzia (mi.n. ) z z 13 XI 2019 o broni i innych sprawach

Orędzia smoleńskie od 14 października 2016 do siedemnastego czerwca 2019

Tak, Adolf Kudliński został zabity

Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski w Świebodzinie 31 października 2020 roku

Po Intronizacji (31 października 2020) w Świebodzinie

Życzenia Bożonarodzeniowe