Matka Boska Ostrobramska

Matka Boska Ostrobramska

Klątwa Boża rzucona na policjantów i pracowników Sanepidu gnębiących ludzi za swobodne oddychanie na ulicy

 

Klątwa Boża rzucona na policjantów i pracowników Sanepidu gnębiących ludzi za swobodne oddychanie na ulicyZ Woli Jezusa Chrystusa, Króla Polski na nowych warunkach od 20 lutego 2020, intronizowanego przez Boga Ojca, (co przekazał przez proroka Grzegorza a potem potwierdził przez innych proroków) rzucam klątwę Bożą na wszelkich „nadgorliwych” policjantów i ich komendantów jeśli takiej „”nadgorliwości” od swoich podwładnych oczekują, nękających ludzi za to, że chcą oddychać swobodnie na ulicy, do czego mają niezbywalne Boże prawo, mówi Pan i żadne ludzkie nie może tego zabronić, choćby było zapisane w konstytucji i kodeksach oraz ustawach a tutaj tego nie ma, bo jak wiadomo prawo wymaga tylko zakrywania nosa i ust przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie, mówi Pan.


Oraz rzucam klątwę Bożą na wszystkich pracowników Sanepidu, którzy będą gnębić ludzi chcących swobodnie oddychać na ulicy.


Przeklina was Bóg

Amen!

Przeklina was Bóg

Amen!

Przeklina was Bóg

Amen


I tak się stanie

Amen

Amen

Amen


Klątwę Bożą z Woli Bożej rzucił Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Poniedziałek Wielkanocny (2021)

  Poniedziałek Zmartwychwstania Pańskiego (2021) Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Około 9.30 - Oto jestem, Krzy...