Matka Boska Ostrobramska

Matka Boska Ostrobramska

Klątwa Boża rzucona na profesora Mariana Zembalę, kardiochirurga, byłego ministra zdrowia

 

Klątwa Boża rzucona na profesora Mariana Zembalę, kardiochirurga, byłego ministra zdrowia.


Z Woli Jezusa Chrystusa, Króla Polski na nowych zasadach od 20 lutego 2020 roku, intronizowanego przez Boga Ojca, rzucam klątwę Bożą na Mariana Zembalę za zacytowane poniżej publicznie wypowiedziane słowa:

Jako obywatel Polski proszę żeby takie osoby były izolowane i przetrzymywane w zakładach psychiatrycznych, albo w izolatoriach”. (Osoby, które mówią, że pandemii nie ma, że maska jest niepotrzebna). 

( Źródło: https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/201019979-Zembala-Zamknac-antycovidowcow-w-zakladach-psychiatrycznych.html )

Sądziłem profesorze, że jesteś tylko wypuszczonym masońskim frontmenem, któremu dano sygnał na ten czas, ale Polakiem, lecz patrząc na facjatę widzę, że wcale tak nie jest, choć jest różnica w porównaniu do rzecznika ministra zdrowia na którego teraz też została rzucona klątwa. Zresztą nie mówisz „jako Polak”, ale „ jako obywatel Polski”. I tu powiedziałeś słusznie bo nie masz prawa używać słowa Polak wobec tego co powiedziałeś, nawet gdybyś był genetycznym Polakiem i wywodził się z przodków od czasów Mieszka I, bo na tym okresie dla was zaczyna się historia Polski.

Ja Jestem Drogą, Prawdą i Życiem - mówi Jezus Chrystus. „Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli”.

Przyjacielu nie idź tą drogą. Wiesz do kogo powiedział „przyjacielu” Pan nasz Jezus Chrystus? Zapewne wiesz.

Doskonale wiesz przyjacielu, że do nie noszenia maseczek i lekceważenia tak zwanej pandemii zachęcali nas najważniejsi ludzie w Polsce, ludzie obecnej władzy i czołowych instytucji,: Morawiecki, Szumowski, Pinkas.

Dlatego mówię o bezczelności Twojej i innych. Bo gdyby Ci ludzie i inni im podobni byli konsekwentni i pokazywali publicznie, że wierzą w to co mówią i nie zmieniają zdania to nawet mimo utrzymywanego kłamstwa mieliby prawo w pewnym sensie wymagać. Ale tak nie było i nie jest.

Polacy, których po bandycku chcesz w ten sposób traktować opierają się na opinii autorytetów medycznych i to większych niż ty profesorze Zembala. I to też musisz wiedzieć inaczej byłbyś bardzo ograniczonym człowiekiem a za takiego Cię nie uważam. Zdajesz sobie sprawę jakie konsekwencje mogą być takich wypowiedzi jak twoja i takich „próśb”. Słono za to zapłacisz jeśli nie wycofasz się z tego i nie naprawisz, chociaż to trudno zrobić.

Słowa te są tym bardziej niebezpieczne bo jest już wdrażany pomysł aby Polaków trzymać w kontenerach, zapewne i tych, którzy są przeciw niszczeniu wolności zdrowia i gospodarki przez fikcyjną pandemię.

Wiesz też dobrze człowieku z tytułem profesora, że sądy powszechnie odrzucają mandaty za nienoszenie maseczki jak i kary sanepidowskie bo nakaz jest tutaj niezgodny z prawem, nie tylko z konstytucją, bo w podstawie prawnej na którą powołuje się rząd wydając rozporządzenia, w czasie tak zwanej epidemii możliwe jest wprowadzenie środków profilaktycznych przez osoby zarażone i podejrzane o zarażenie czyli zakrywania ust i nosa, ale tylko przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie.


Zatem za Twoje ( cytowane tutaj na początku słowa):

Przeklina Cię Bóg!

Amen!

Przeklina Cię Bóg!

 Amen!

Przeklina Cię Bóg!

 Amen!


Potwierdza tę klątwę Jezus Chrystus Król Polski, którego jestem sługą.

Amen

Amen

Amen


I tak się stanie.

Amen


Klątwę Bożą z Woli Bożej rzucił Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Poniedziałek Wielkanocny (2021)

  Poniedziałek Zmartwychwstania Pańskiego (2021) Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Około 9.30 - Oto jestem, Krzy...