Matka Boska Ostrobramska

Matka Boska Ostrobramska

Klątwa na posłów, którzy przegłosowali ustawę covidową (październik 2020). Słowo Boga Ojca.

 

W Imię Trójcy Przenajświętszej, z Woli Boga Wszechmogącego, Pana Naszego Jezusa Chrystusa, Króla Polski na nowych zasadach od 20 lutego 2020 roku, rzucam klątwę Bożą na wszystkich posłów Sejmu, którzy głosowali teraz (październik 2020) za kolejną ustawą „covidową” i przegłosowali ją.


Klątwa jest rzucona przede wszystkim ze względu na zapisanie w niej nakazu zakrywania ust na ulicy, ale także utwierdzenie tego nakazu poprzez karę grzywny za brak zakrycia twarzy na ulicy, lecz przecież i w kościele przed wystawionym Przenajświętszym Sakramentem i podczas Najświętszej Ofiary.


Bóg dał człowiekowi prawo do swobodnego oddychania, zwłaszcza przed Jego Majestatem i nikt nie może mu tego prawa odebrać.

Zakrywanie twarzy jest projektem masońskim i jest czymś znanym od czasów starożytnych, oznacza to pozbawienie praw i czci.

I taka jest wymowa powszechnego zakrywania twarzy, tak jest to zaplanowane.

Wszystko to jest w ramach kpin ze społeczeńst, tu konkretnie z naszego społeczeństwa, z Polaków. Oto były minister Szumowski mówił, że maseczki nic nie dają, potem zmienił zdanie, potem pojawiły się zarzuty prokuratorskie wobec jego brata, zagadnięty przez dziennikarza dlaczego jest bez maseczki mówił, że dlatego iż on nie zaraża. Szef GIS Pinkas mówił, że maseczki nic nie dają, ale trzeba je nosić byśmy wiedzieli, że jest pandemia... I rzeczywiście nic nie dają te noszone powszechnie bawełniane, niewiele więcej dają kosztowniejsze już bo jednorazowe maseczki tzw. lekarskie na które już stać mniej Polaków, a na inne, z filtrami wysokiej klasy, które użytkuje się przez mniej niż dwa dni, Polaków nie stać, które przed tzw. pandemią kosztowały kilka złotych za sztukę, teraz nawet sto złotych za sztukę.

Zaś premier Morawiecki przed wyborami prezydenckimi chwalił ludzi, że są stłoczeni koło siebie, bez zakrycia twarzy i mówił, że dobrze iż się nie boją bo zwalczyliśmy pandemię i to choroba jak każda inna, jak grypa.

I nikomu z was posłowie to nie przeszkadza. A słowo poseł zobowiązuje. Poseł to posłany przez naród, przez suwerena. Zaś minister to tylko sługa ( bo to znaczy słowo „minister” po łacinie) zaś premier to jest pierwszy pośród sług.


Wy posłowie niczego nie robiliście aby rząd na drodze ustawy musiał uruchomić specjalne linie produkcyjne itd. aby obywatele mogli nosić tanio maseczki z prawdziwego zdarzenia, chociaż i te niezbyt dużo pomagają. Tanio a nawet dawane przez państwo, bo jeśli się wymaga to musi być z czego wymagać.

Nic nie robiliście, nie było projektów, oświadczeń klubów parlamentarnych, itd.

Zatem widać, że nie chodzi tak naprawdę o dobro obywateli, tylko o masoński zły rytuał.

Zresztą o czym mówić, większość z was posłów należy do masonerii. A jak głosi nadal niezmieniona tu jeszcze nauka Kościoła masoneria to największy pomocnik szatana na ziemi. I ktoś kto należy do masonerii jest stale w stanie grzechu ciężkiego.

A wy dodatkowo, zwłaszcza posłowie PiS, przyjmujecie Komunię Świętą stale będąc w grzechu ciężkim a więc świętokradczo, za każdym razem ściągając na siebie gniew Boży.

A grzech popełniany w społeczności, jak uczy Kościół, spływa na całość społeczności, zwłaszcza taki grzech świętokradztwa.


Zatem strukturalnie w większości służycie złu.


Odpowiadacie jednak i za konkretne czyny.

I za konkretne czyny rzucana jest na was klątwa Boża.


Nie lekceważcie jej.


Są potwierdzenia co do poprzednich klątw rzucanych przez mnie z  Woli Bożej. Ja jestem tylko narzędziem z Woli Bożej. Sam z siebie nic nie znaczę. Ale powołał mnie Bóg i na tej Drodze i uczynił Bóg Ojciec w bliskiej przyszłości, ale już po części i teraz Jego gniewem w tym narodzie.


Zatem posłowie, którzyście głosowali za tą ustawą, przeklina was Bóg

Amen!

Przeklina was Bóg

Amen!

Przeklina was Bóg

Amen


To mówi Bóg Ojciec:


Jesteście w czasie Apokalipsy, jednakże odpowiedzialni jesteście za nią wy masoni, oraz wypełniający zalecenia masonerii, nawet jeśli do niej nie należycie, jak na przykład niektórzy członkowie Platformy Obywatelskiej.

Najwięcej masonów jest w Prawie i Sprawiedliwości.

Nic nie jest takie jakie się wydaje, głosi napis przy wejściu do muzeum historii szpiegostwa w USA. I tak jest zaiste.

Apokalipsa musi się wypełnić bo tak jest zapisane w Piśmie Świętym, ale mogła być ona w kolejnym pokoleniu, a gdyby to żyło dobrze byłaby przesunięta na kolejne aż przyszłoby takie jak wasze.


Polska jest narodem wybranym. Ja Bóg Ojciec ukoronowałem Swego Syna na Króla Polski 20 lutego 2020 roku. Od tego czasu Polska jest pod szczególną Moją Opieką.

Polsce dam Dary Nadprzyrodzone na czas antychrysta, Już daję, ale przede wszystkim dam.

Lecz biada wam wewnętrzni jej wrogowie, masoni, w tym posłowie.

Zaprzestańcie posłowie masoni przystępowania do Komunii Świętej będziecie bowiem wymiotować Nią przez całą wieczność w wielkim cierpieniu nieustanne Mi bluźniąc. Piekło jest zawsze wielkim cierpieniem, ale u tych, którzy zaciągnęli wielką winę jest czymś daleko straszniejszym niż u maluczkich, którzy tam trafiają.

Możecie już zrzucić maski, które chcecie nakładać innym osłabiając ich zdrowie, powodując większe niebezpieczeństwo choroby, zakażeń, nie tylko coronawirusem, przez ciągłe przykładanie rąk do twarzy ze względu na jej zakrywanie.

Wasz pan, antychryst jest gotowy.

Możecie oddawać mu cześć.

Ja wypluwam was ze Swoich ust.

Jesteście przeklęci.


Potwierdzam klątwę rzuconą przez Mego syna. Czyni to z Mojej Woli i z Moją Mocą bo chociaż wyposażyłem go w różne zdolności umysłu i ducha, to jest niczym.


Uczynię i więcej i dla niego a poprzez niego i dla Polski a wtedy strzeżcie się posłowie. Sam jeden bez żadnej broni będzie mógł was rozgonić podczas posiedzenia i nie pomoże wam nawet wojsko. Nikogo nie zabije bo tak uczyniłem, gdyż nie chcę aby zabijał, ale może ranić, ogłuszać, oparzać a wy, gdy wkroczy do Sejmu oczyścić to nierządne miejsce, będziecie leżeć nieprzytomni pokotem.

Tak się stanie.


Amen

To mówię Ja, Bóg Wszechmogący, Stwórca wszystkiego.


Klątwę Bożą z Łaski i Woli Boga rzucił

i Słowo Boga Ojca otrzymał

Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Poniedziałek Wielkanocny (2021)

  Poniedziałek Zmartwychwstania Pańskiego (2021) Rozmowa z błogosławioną Ewą, matką wszystkich ludzi. Około 9.30 - Oto jestem, Krzy...