sobota, 27 marca 2021

Prawdziwa ilość zachorowań na covid w dniu 20 marca (2021) i Słowa Pana Jezusa przy tej okazji o Polsce

 

20 marca

(….)

- Ilość zachorowań na covid.

Moje dziecko, Polacy nie zasługują na to aby się dowiadywać na bieżąco jaka jest prawdziwa liczba zachorowań na covid, z wielu powodów. I Ty je znasz. Nie będę ich wymieniał.

Zrobię to dla Ciebie jeszcze tym razem i powiem na ile dzisiaj jest i będzie, bo jest dwudziesta druga, zachorowań i zgonów na covid od 24:01 w piątek do 24:01 w sobotę.

Zatem zachorowań na covid jest dzisiaj około 700. Zgonów na covid, w dniu dzisiejszym, bez tak zwanych chorób towarzyszących również nie było żadnego. Były natomiast zgony na grypę tak jak były w <nieczytelne słowo C.P. > I ta ilość zgonów jest taka jak niedawno podawałem. Około 10 zgonów na grypę.

CyprianPolakWiaraDodatki: 7 marca 2021 - krótka rozmowa o cierpieniu i prawdziwe zachorowania na covid w dniu 7 marca

Co do przyszłości < Nieczytelne dwa słowa C.P.>. Nie będę podawał zachorowań na covid i zgonów na niego bo to byłoby proroctwo, a proroctwa się skończyły. < To znaczy ogólnie, w przyszłym czasie, na przestrzeni miesięcy na przykład. C.P>

Jak widzicie, na ile jest przekroczone, na ile kłamią oficjalne dane, możecie wyciągać wnioski na przyszłość.

Polska jest krajem wyróżnionym na tle innych, choć i są kraje gdzie zachorowań jest mniej niż w Polsce, ale gdyby nie Moja interwencja prawdziwych zachorowań byłoby więcej, choć nie tyle jak pokazują to politycy i usłużne media.

- Tak Panie Jezu.

- Czas Miłosierdzia skończył się.

Polacy wybierają ucisk.

Oby zniszczenia waszego kraju i krew przelana były jak najniższe. To trudne, bo zasługujecie na mocniejsze oczyszczenie. Naród wybrany musi się przecież oczyszczać bardziej niż inne.

Nadal jest niebezpieczeństwo, że zostanie was osiem milionów, w tym będzie Mała Garstka. < Te osiem milionów rozumiem, że do czasu 3 Dni Ciemności. A potem będzie kolejna weryfikacja do Odnowionej Ziemi. Nie wiem czy taka jest intencja Pana Jezusa wynikająca z Jego słów, ale tak to rozumiem. C. P.>

- Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Dziękuję.


Otrzymał Cyprian Polak

(Krzysztof Michałowski)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

14 IV Krótko - Czy noszenie maseczek i inne formy lockdownu mają coś wspólnego z przygotowaniami do wojny

  14 kwietnia 10.41 - Czy to prawda, Panie Jezu, że noszenie maseczek i inne formy lockdownu mają coś wspólnego z przygotowaniami do w...